Exkluzivně: Kateřina Kristelová tvoří pár s bouřlivákem Tomášem Řepkou!

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová při tajném dostaveníčku. | foto: Tilen Vajt, Ladislav Křivan

Fotografové Expres.cz načapali fotbalistu Tomáše Řepku s moderátorkou Kateřinou Kristelovou a podle našich dalších informací nešlo o náhodné setkání. Tihle dva totiž tvoří pár a Kristelová už to nemůže dál tajit.

Tomáš Řepka svou slabost pro vnadné ženy nezapře, po rozchodu s Vlaďkou Erbovou, která jej řadu týdnů podváděla s hokejistou Michalem Gulašim, s nímž se před časem přistěhovala do Brna, si nabrnkl další krásku. Prsatici Erbovou nahradila Kateřina Kristelová.Řepku a Kristelovou naši fotografové nachytali ve středu večer v centru Prahy, zpočátku ale nic nenasvědčovalo tomu, že by se tihle dva měli sejít. Slavný fotbalista totiž kolem čtvrté odpoledne dorazil se svým kamarádem na křest knížky spisovatele Miloše Mareše do jedné z restaurací na Václavském náměstí. Tam se zdržel do šesté hodiny večerní. Chvilku to posléze vypadalo, že odjel domů do své černošické vily, kterou si pořídil ještě s Erbovou, realita byla jiná.

Řepka se totiž krátce po sedmé hodině vynořil z nedaleké restaurace a to už mu dělala společnost Kateřina Kristelová. Fotbalista s moderátorkou pak rychle nasedli do přistaveného taxíku a odjeli neznámo kam.

Přestože se slavný pár na snímcích nijak intimně nedotýká, Kristelová nám bližší vztah s Řepkou nepopřela. „Jsem svobodná, dospělá a můžu si dělat co chci. Víc to nechci komentovat,“ sdělila Kateřina, která si po manželství s hokejistou Martinem Tůmou a moderátorem Kamilem Bartoškou alias Kazmou přeje jediné, a to být šťastná.

A jak se zdá, své štěstí našla po boku fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:52 15. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  61
 • Super
  34
 • Haha
  29
 • Sladký
  20
 • Tvl
  17
 • Cože
  14


Komentáře