Nejtrapnější moment showbyznysu: Kristelová si v televizi řekla o žádost o ruku!

Televize snese leccos, ale co předvedla moderátorka Kateřina Kristelová, je moc i na TV Barrandov. Tam si totiž do svého pořadu Paparazzi pozvala jako exkluzivního hosta svého partnera Tomáše Řepku. Předtím s ním ale natočila reportáž na rybách. Aby Řepky a Kristelové nebylo přece jenom málo, na konci pořadu se objevili i v anketě.

Kateřina Kristelová na TV Barrandov moderuje hned několik pořadů, na čemž není nic špatného, protože Katka je rozhodně zdatná moderátorka. Kromě toho je ale i velmi šikovná na poli osobního marketingu. Jako moderátorce pořadu Paparazzi se jí totiž podařilo do svého pořadu pozvat exkluzivně svého partnera Tomáše Řepku, který před vydáním své již třetí knížky potřebuje reklamu jako sůl.Pro jistotu ale ještě předtím s exfotbalistou natočila reportáž o rybách, kdyby si svou účast ve studiu Řepka na poslední chvíli přece jenom rozmyslel. Katka nenechala nic náhodě a oba nechala ještě natočit do ankety, aby divák ke konci pořadu nezapomněl na jejich tváře.

Tohle všechno ale není to nejhorší. Tragické byly totiž dialogy, které milenci vedli. Rozhovor Kateřina začala větou: „Můj Tomáš není jenom blázen do fotbalu, ale i do ryb. Jaký je tvůj největší úlovek?“ zeptala se ho blonďatá moderátorka.

Řepka, aby odlehčil situaci, se zeptal, zda se ptá na ryby. „Pokud by šlo o ženy, kdo by to byl?“ nahrála otázku svému milenci Kristelová, aby se vzápětí dočkala očekávané odpovědi. Nic tlačeného, že?

K dalšímu trapnodialogu došlo ve studiu. „Přemýšlel jsi, že přijdeš?“ tázala se ho Kristelová. Když jí Řepka řekl, že sama dost dobře ví, že na rozdávání rozhovorů moc není, obratem amatérsky odkryla karty a tak trošku ho ztrapnila. „Teď musíš. Jsi tady exkluzivně kvůli své nové knize,“ kontrovala.

Nejtrapnější moment celého rozhovoru ale přišel, když se Kristelová Řepky zeptala, jaký typ článků pro něj byl nejbolestivější. „Ty rozvody. Ty jsou těžký. Nepravdy kolem rozvodů a vyrovnání majetků,“ vypustil ze sebe dvakrát rozvedený Řepka, aby dodal, že jeho kniha je především o jeho rozvodech a kauzách. Aha.

Možná i jeho, ale hlavně všechny diváky šokovala její reakce. „Nic z toho tě se mnou nečeká, protože my se nevezmeme. Nebo?“ řekla si doslova o žádost o ruku Kateřina.

Když jí řekl Řepka, že je to překvapení, hned pokračovala. „Doufám, že nemáš prstýnek v kapse.“ V tu chvíli přešel humor i Řepku.

Konec rozhovoru byl také výživný. Kristelová se ptala, jestli na ni Řepka počká, až dotočí. Ten bez váhání řekl, že si to rozmyslí. A to možná i kvůli tomuto momentu, protože on sám musel být v šoku, jakým směrem se rozhovor vyvíjel.

Nutno ale říct, že s ohledem na to, že nemá řidičské oprávnění, na Kristelovou počkat musel. A dobře udělal. Lepší manažerku, než je právě Kristelová, by totiž zadarmo před vydáním své třetí knížky jenom těžko našel. Jenom škoda, že podnikavá blondýnka během jeho propagace ztratila soudnost. Jinak se totiž to, čeho jsme byli všichni bohužel svědkem, nazvat nedá.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 31. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  218
 • Haha
  67
 • Super
  39
 • Tvl
  39
 • Cože
  23
 • Sladký
  20


Komentáře

Expres.cz