Kdo povede Meghan k oltáři? Vrací se družička, která zkazila svatbu Kate

Než si americký tchán prince Harryho rozmyslí, jestli přijede na svatbu, pojďme si ukázat, kdo doprovodí nevěstu k oltáři. Jednou ze šesti družiček na svatbě britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude tříletá princezna Charlotte, oznámil Kensingtonský palác. Její bratr, čtyřletý princ George bude jedním ze čtyř mládenců. Vrací se i družička, která zkazila fotku Williamovi a Kate. A šklebit se umí pořád stejně!

S princem Harrym prožijí tento velký den i tři jeho kmotřenci – tříletá Florence van Cutsem, dvouletá Zalie Warren a šestiletý Jasper Dyer. Jasper je synem Marka Dyera, který je Harryho nejbližším přítelem a velmi ho podpořil zejména po smrti Harryho matky, princezny Diany. Často spolu cestovali a byl pro prince inspirací, pokud jde o jeho charitativní práci v Lesothu.

Florence van Cutsem je sestřenicí Grace van Cutsem, která se nechtěně proslavila na svatbě prince Williama a Kate Middleton v roce 2011. Byla vidět na všech fotografiích při polibku novomanželů, stála totiž hned vedle, navíc se tvářila otráveně a zacpávala si uši.

Na svatbě budou i dvě Meghaniny kmotřenky, šestiletá Remi Litt a její sedmiletá sestra Rylan. Doprovodí je tři děti Jessicy Mulroney, jedné z nejlepších kamarádek americké herečky, čtyřletá Ivy a sedmiletá dvojčata Brian a John. Jessica Mulroney je stylistka, jejím manželem je kanadský moderátor Brian Mulroney, syn bývalého kanadského premiéra.

Princ George, syn prince Williama a Kate, byl již mládencem na svatbě své tety Pippy Middleton loni v květnu. I jeho sestra Charlotte byla již tehdy družičkou, a jak se nedávno ukázalo, v záři reflektorů už umí chodit. Když po dubnovém narození svého bratra prince Louise dorazila do porodnice, na přítomné fotografy se usmívala a mávala jim.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:02 14. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Haha
  12
 • Tvl
  12
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
 • Trapas
  9
Komentáře