Drsné video: Královna krásy (†16) vysílala svou smrt živě na Instagramu

  •   15:33
  • diskuse

Sofia zemřela v pouhých 16 letecha ještě se u toho natočila | foto: koláž Expres

Sofia Magerková byla mladá a krásná, nedávno vyhrála soutěž krásy v ukrajinském městě Izyum. Potom však kráska nasedla do auta se svou o osm let starší opilou kamarádkou Dašou Medveděvou (†24). Ta řízení BMW ve vysoké rychlosti nezvládla, přičemž Sofia zběsilou jízdu včetně tragického konce streamovala na Instagram.

Natočit svou vlastní smrt a ještě k tomu náhodou, to se nepodaří jen tak někomu. Mladé missce Sofii Magerkové z východu Ukrajiny se to bohužel podařilo.Notně posilněná alkoholem se obě děvčata rozhodla projet v okolí Charkova. V tu chvíli ještě dívky netušily, že za pár sekund bude po veselí, a to navždy.

Sofia Magerková byla  královnou krásy ve svém rodném městě Izyum

Sofia Magerková byla královnou krásy ve svém rodném městě Izyum

Daša se Sofií nasedly do auta a připíjely na zdraví chlapcům s tím, jak je život krásný a je třeba si ho užívat. Pak Daša šlápla na plyn a jelo se. Sofia vše natáčela mobilním telefonem a vysílala živě na svůj instagramový účet, který sledovali její fanoušci a známí. V jednu chvíli však došlo k nehodě.

To když žena za volantem nezvládla řízení a ve vysoké rychlosti narazila to železného sloupu pouličního osvětlení. Sofia zemřela okamžitě na místě, Daša při převozu do nemocnice. Mobil však i po nárazu vysílal, a tak bylo asi po půl minutě slyšet další lidi, kteří zavolali záchranku.

Komentáře