Koukalová má pořádný balík, ovšem které české tenistky ji výdělky strčí do kapsy?

Z Gabriely Koukalové je prvotřídní sportovní hvězda. | foto: ČTK

Gabriela Koukalová se topí v penězích! Slavná česká biatlonistka vydělala na odměnách od Mezinárodní biatlonové unie a od Českého svazu přes 5,7 milionu korun. Stejně jako loni tak z českých zimních sportovců vydělala nejvíce. I tak ale existuje několik sportovkyň, konkrétně tenistek, které by ji svými výdělky strčily do kapsy. O které ženy se jedná?

Gabriela Koukalová tento rok z českých zimních sportovkyň vydělala nejvíce a pyšní se ziskem téměř šest milionů. My vám ale přinášíme tři pohybově nadaná dámy, které jasně říkají, že mnohem více peněz létá v tenise!Pro srovnání jsme použili údaje, které do světa vypustila agentura Reuters.

Karolína Plíšková

Nejmladší tenistka z našeho seznamu má našlápnuto k neuvěřitelné kariéře. Je dvojnásobnou vítězkou prestižního turnaje Fedcup a díky svému talentu už si vydělala pořádný balík. V roce 2016 se mluvilo dokonce o částce přesahující 110 milionů korun. Teď její „prize money“ jistě ještě vyletěly. Pro takhle mladou dívku pořádný balík, viďte?

Karolína Plíšková je žena, která se může koupat v bankovkách.

Karolína Plíšková je žena, která se může koupat v bankovkách.

Lucie Šafářová

Rodačka z Brna patří už delší dobu mezi přední české tenistky. Třicetiletá Šafářová má za sebou čtyři triumfy na Fedcupu a také několik individuálních ocenění. Vydělala za svou kariéru už ale také pořádný balík, odhadem asi 9 milionů dolarů (226 milionů korun).

Lucie Šafářová

Lucie Šafářová

Petra Kvitová

V současné době stále ještě zraněná Petra Kvitová je jednou z nejlépe vydělávajících tenistek všech dob. Více než si za svou kariéru vydělalo zatím jen sedm hráček a „prize money“ Petry Kvitové se odhaduje na 23 milionů dolarů (578 milionů korun). Na sedmadvacetiletou hráčku, která má před sebou (doufejme) ještě spoustu těžkých zápasů, pořádná částka.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 19. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Trapas
  12
 • Tvl
  10
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  7


Komentáře