Milenec Gregorové napadl teprve sedmileté dítě. S chlapcem třásl nad hlavou, tvrdí reportáž Primy

Hana Gregorová poprvé vyvedla svého přítele na svatbu syna! Pak se na ní snesla vlna kritiky. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Finalista Muže roku a příležitostní model Ondřej Koptík (31) čelí vážnému obvinění. Podle reportáže magazínu TOP STAR měl mladý milenec Hany Gregorové (63) napadnout teprve sedmiletého chlapce, a to přímo ve vyučování před zraky zděšených spolužáků a třídní učitelky.

K incidentu mělo dojít před několika měsíci v jedné z pražských škol, kterou navštěvuje Koptíkova dcera Valerie. Právě kvůli ní se Koptík vydal do školy, aby zde doslova na „vlastní pěst“ vyřešil údajnou šikanu svého dítě, které se měl dopouštět její spolužák.Koptík i přes zákaz o nedovoleném vstupu do budovy vtrhl celý rozzuřený do hodiny a měl podle slov třídní učitelky třást nad hlavou s malým žákem.

„Vyhrožoval mu, že jestli nepřestane šikanovat jeho dceru, vyřídí si to s ním jinak a jiným způsobem,“ zaznělo v reportáži.

Nepříjemné scéně musely přihlížet šokované děti i zaskočená učitelka, která se odmítla TOP STARU vyjádřit na kameru.

Naopak sdílnější byla jedna z maminek spolužáka napadeného chlapce, která jednání partnera Hany Gregorové považuje za skandální. „Paní učitelka byla z toho pána v šoku a chápu, že se nemohla vrhat na dvoumetrového chlapa a bránit svého žáka,“ sdělila reportérům Primy.

Za nehorázné označila přístup Koptíka také ředitelka školy, která po události svolala mimořádnou třídní schůzku, kam se dostavil i Koptík.

„Pan Koptík se za svoje chování neomluvil, naopak neunesl kritiku ostatních rodičů a odešel ze schůzky. Jeho jednání považuji za nepochopitelné,“ prohlásila ředitelka.

Omluvit se za něj musela teprve jeho matka, podle jejíchž slov nejde v případě syna o jednorázové nebo zkratovité jednání. On není psychicky v pořádku,“ napsala v omluvném dopise adresovaný třídní učitelce, které škola po incidentu neprodloužila smlouvu.

Celá věc může být alarmující pro Hanu Gregorovou, která se s Koptíkem seznámila už v roce 2003 na Muži roku. Mezitím se však Koptík oženil a pořídil si dvě děti, holčičku a chlapečka. Vztah nevydržel a Koptík začal před rokem chodit s 32 let starší vdovou po Radku Brzobohatém a matkou muzikanta Ondřeje Brzobohatého, nyní Ondřeje B. Gregora.

Vztah mladého milence a postarší vdovy rezonoval na pozadí bizarní svatby Ondřeje a Táni, o které jsme vás informovali ZDE.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:00 12. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Tvl
  38
 • Haha
  29
 • Super
  27
 • Sladký
  21
 • Cože
  16


Komentáře

Expres.cz