Kačenka a Oškubánek. Koptík napsal básničku pro Kristelovou a Řepku!

Básnické střevo Ondřej Koptík si nedá pokoj. Bývalý milenec Hany Gregorové měl opět tvořivou a složil novou báseň. Tentokrát ji ale nevěnoval své o 32 let starší exmilence ani exmanželce, ale moderátorce Kateřině Kristelové a jejímu partnerovi Tomáši Řepkovi.

Čím si to zasloužili? Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka se stali inspirací nové básně Ondřeje Koptíka. A nejspíš ze strachu právě ze slavného bouřliváka kupodivu neveršoval o její kočičce. Naopak pěje ódy na jejich vztah.Tomáš a Kristelka, snad bude brzy očekávaná veselka. Nádherný to pár, zřejmě Novotnému to působí nelichotivý na duši svár. Závist i mrskačství toho pána, povzneste se! Je to jen obtloustlá krákající vrána! Tobě, Tomáši, Katku závidí, jelikož si ani na péro nevidí! Já jen lásku vám přeju, když se na vás dívám, vždy trochu pookřeju. Svojí lásky jsem si nevážil, navždy ztratil. Můj život ve zlo jsem si obrátil, nedělejte stejnou chybu,“ radí Koptík Kristelové a Řepkovi, jako by byli staří přátelé.

Pokud i vy se ptáte, odkud se tato trojice může znát, odpověď je jednoduchá. Zatímco minulou neděli byl hostem bulvárního pořadu TV Barrandov Paparazzi, který Kristelová moderuje, Řepka, o čemž jsme informovali, tuto neděli se Kristelová pokusí sledovanost zvednout rozhovorem s Koptíkem.

Když Kristelová toto interview domlouvala, nejspíš ji ale nenapadlo, že jí Ondřej složí tak krásnou báseň.

Pohledná blondýnka a její lehce vznětlivý partner se ale nemusí bát, že by se do ní Koptík zakoukal a z jedné básně se stala obsese. Koptík totiž po vydání tohoto veledíla hned začal básnit opět pro Hanu Gregorovou, která už z jeho veršů může vydat docela tlustou sbírku básní.

To je ale to poslední, na co nyní, s ohledem na to, že ho nadobro škrtla ze svého života, myslí.

Fotogalerie

Komentáře