Vrchol nesoudnosti: Koptík do svých básní zatáhl i Radka Brzobohatého

Útoky Ondřeje Koptíka neznají hranic. Svou o 32 let starší exmilenku Hanku Gregorovou tentokrát nařkl z nechutného činu. Do jednoho ze svých podivných veršů zatáhl i hereckou legendu Radoslava Brzobohatého. Kdy tohle skončí?

Když se Hanka Gregorová před dvěma lety dala dohromady s Ondřejem Koptíkem, jenž je mladší o celou generaci, netušila, jakou bude mít jejich vztah dohru. Herečka totiž postupem času ztratila růžové brýle a zjistila, že je její milenec závislý na drogách, a doporučila mu ambulantní léčení. Na psychiatrii ho dokonce osobně odvezla a posléze mu zaslala osobní věci kurýrem.Koptík se ale své lásky nechce vzdát tak snadno a již týden se ji prostřednictvím svého facebookového profilu, kam umisťuje nechutné porno básně detailně popisující jejich milostný akt, snaží vyprovokovat k jakémukoliv kontaktu. Nyní ale zašel opravdu daleko.

V jednom ze svých textů totiž naznačil, že Gregorová nebyla pro Radoslava Brzobohatého tak dobrou manželkou, jak se tváří.

„Radka zničíš, přitom skoro nebrečíš! Na jeho smrti cosi divného je... Fotíš se u hrobu, on hrál na tvoji strunu! Líbeš hrob, pak že já jsem cvok! Poslední jeho hodiny trávíš ve vířivce, ani se ti k němu nechce! Schází dolů, říká ti, špatně mi je... Zavoláš záchranku, ani tě nehne... Auto svoje si měla? Pročpak jsi nám oněměla? Dlouho jsem nad tím přemýšlel... On je to jediné, co jsi chtěla zničit, než si ovdověla... Vím, asi neměl ten dar, aby tě poslal do pekel a dál,“ píše Ondřej Koptík.

Je tohle ta pomyslná hranice, která donutí Hanku Gregorovou k činu? Ondřej Koptík se nám již přiznal, že mu volal její právní zástupce, aby s básněmi přestal, což ho ještě víc vyprovokovalo.

Tak uvidíme, co udělá Gregorová nebo její syn Ondřej, až si přečtou tento nechutný útok, do kterého Koptík zatáhl i Radka Brzobohatého, u jehož hrobu před několika dny s novináři za zády škemral, aby se k němu Gregorová vrátila.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 22. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  314
 • Haha
  35
 • Super
  22
 • Tvl
  21
 • Cože
  16
 • Sladký
  10


Komentáře

Expres.cz