Tragéd Koptík ukončil hon na Gregorovou. Přišel jsem o všechno, tvrdí!

Hanka Gregorová si může oddechnout. Její zhrzený exmilenec Ondřej Koptík oznámil, že na ni přestane útočit. Prý je zlomený a přišel o vše. Ze svého stavu ale znovu obviňuje vdovu po Radku Brzobohatém.

Ondřej Koptík udělal nečekané prohlášení. Před několika dny sice sliboval, že brzy odhalí videonahrávku, která všem vyrazí dech, před několika hodinami ale vyvěsil bílou vlajku.Bohužel včera jsem byl zasažen do Achillovy paty, kterou má každý z nás. Je to pro mě tak zdrcující rána, že si nemohu dovolit pokračovat dál. Musím se vám přiznat, Hanka mi opravdu hodně chybí a není den, co bych na ni nemyslel. Ať je, jaká chce, byla to moje největší láska, co jsem kdy potkal,“ oznámil zničehonic ten stejný člověk, jenž ji dlouhé týdny zesměšňoval a vytahoval velmi citlivé informace, které ji mohly v podstatě profesně zlikvidovat.

Je těžké si to přiznat, jsem na dně. Celé ráno bulím jak malá holka. Je mi to všechno moc líto. Nemůžu jít dál, když si vzpomenu, jak moc jsem ji miloval,“ lituje se Koptík, kterého jsme se zeptali, co se změnilo.

Jeho odpověď je jasná. Kvůli svému chování přišel o zázemí a přestali ho podporovat už i rodiče. A komunikovat s ním měla přestat údajně i jeho exmanželka Pavlína, ke které se Koptík po rozchodu s Gregorovou lísal a snažil se to s ní dát dohromady.

Údajně mu měla zakázat i přístup k jeho dětem, což mělo být pro psychicky nevyrovnaného Koptíka poslední ranou. „Povedlo se jí to. K ničemu a nikomu nemám přístup. Nikdo mi nezůstal. Jsem zlomený. Vyhrála,“ uzavřel.

Na náš dotaz, kde nyní bydlí, už neodepsal.

Fotogalerie

Komentáře