Opičák ho má párek na nádraží. Nad kampaní firmy Primeros zůstává rozum stát

Tahle kampaň se firmě Primeros rozhodně nepovedla. | foto: Facebook

Jestli někomu úmorná vedra sužující Česko vlezla na mozek, pak je to nepochybně marketingový tým firmy na výrobu kondomů Primeros. Ta se totiž vytasila s prapodivnou kampaní s „opičákem Vladem“, který „ho už má ohřátýho jak párek na hlavním nádraží“. Že vůbec nechápete, co se vám představitelé lídra trhu s ochrannými pomůckami snaží říct? To nejste sami!

Primeros je značka s poměrně dlouholetou tradicí a podle informací na internetu jde o lídra na českém trhu ochranných sexuálních pomůcek. Teď ale přišli se záhadným marketingovým tahem, který profesionalitu nezahlédl ani z vlaku.

„Chceš se spolehnout na to, že po prázdninách nebudeš mít pinďoura tečkovanýho jak dalmatina nebo že nebudeš muset porodit mimíska? Pak ti doporučujem používat kondomy,“ stojí v postu na facebookových stránkách firmy.

„Nebo jsi dobrodružnej typ a chceš se nechat překvapit, co na tobě nebo v tobě po nechráněný muchlovačce někde na Hip hop kempu vyroste? Pak zvol jízdu bez kondomu. A máme k tomu dokonce live stream,“ pokračuje šílený příspěvek.

Pokud vám už toto prapodivné sdělení přijde na hlavu, počkejte, co přijde po něm. Onen live stream se týká jakéhosi plyšového opičáka Vlada, kterému budete sami určovat, jestli si má užívat s ochranou, či bez ní!

Značka Primeros je lídrem českého trhu s ochrannými pomůckami.

Značka Primeros je lídrem českého trhu s ochrannými pomůckami.

„Zmáčkneš emoji srdce – a lidoop si užívá s kondomem. Zmáčkneš lajk – a Vlado to bude dělat bez ochranné vesty,“ vysvětlují zástupci Primerosu.

Onen přenos se má odehrát tuto neděli a má dokonce i předem daný harmonogram. „18.00–19.00: Opičák Vlado čeká na tvoje příkazy. Má to dělat s Primeroskou? Dej srdce. Nebo bez kondomu aka na čuňáka? Zmáčkni lajk. Ostatní uvidí, v jakým stylu jedeš.“

Prazvláštní harmonogram streamu s opičákem Vladem.

Prazvláštní harmonogram streamu s opičákem Vladem.

Podivnost celé akce se pak stupňuje. „19.00–20.00: Primát ho už má ohřátýho jak párek na hlavním nádraží, ale live stream furt pokračuje. Plus vyhlášení soutěže o triko a multipacky Primeros in you face. 20.00–21.00: Je spoko, i když v lidským světě už by měl na nářadíčku už popáleniny 3. stupně. Checkuj zápas kondomu a nechráněnýho dicku,“ stojí v šíleném plánku.

Co nám touto akcí markeťáci z Primerosu chtěli říct, to vědí jen oni sami. Jedno je ale jisté: Těžce prodělávají lišák Smarty legendárního hokejového brankáře Dominika Haška má v podivném opičákovi Vladimírovi těžkou konkurenci!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:41 9. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  22
 • Trapas
  16
 • Haha
  15
 • Super
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře