Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ženy v managementu: podpořte svůj kariérní růst studiem MBA online

  Komerční sdělení

  Toto jsou komerční sdělení. Expres.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

  Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

  Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

  Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

  Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

  Ženy v managementu na vysokých pracovních pozicích už dnes nejsou výjimečnost, ale stále se tento stav nedorovnává můžským protějškům. Jak si ještě více posílit svoji pozici? Pomoci může MBA studium.

  Ženy v managementu: podpořte svůj kariérní růst studiem MBA online | foto: Canva

  Ženy v managementu na vysokých pracovních pozicích už dnes nejsou výjimečnost, ale stále se tento stav nedorovnává můžským protějškům. Jak si ještě více posílit svoji pozici? Pomoci může MBA studium.

  Nároky na ženy v dnešní spoločnosti se neustále zvyšují. Očekává se nejen zvládání kariéry a pracovní doby, ale do toho stále platí dogma, že žena by měla stíhat i pořádek v domácnosti a případnou péči o děti. Může se zdát, že na nic jiného už nezbyde čas. Omyl! S online MBA studiem od Business Institut je snadné propojit veškeré aktivity s ohleduplností na vlastní režim dne.

  100% online studium MBA vzniklo právě s myšlenkou toho, aby se plně přizpůsobilo požadavkům studentů s ohledem na jejich kariéru a volný čas.

  Není překvapivé, že v Business Institutu tvoří většinu studentů právě ženy. Podle vedoucí studijního oddělení je za tím právě fakt, že ženy doslova prahnou po nových znalostech, zkušenostech a chtějí na sobě pracovat a rozvíjet se po kariérní stránce. Studentky jsou nejen známé manažerky, ale také začínající podnikatelky, ženy vracející se do pracovního koloběhu po mateřské dovolené, ale také ženy, které chtějí změnit profesi, nebo se připravují na povýšení. Právě pro pracovně a časově vytížené studentky je nejvhodnějším řešením MBA studium - online, které je obsahově a kvalitativně stejné, jako klasické prezenční studium, nicméně online prostor nabízí větší možnost přizpůsobovat si studium svým časovým možnostem.

  Ženy v managementu: podpořte svůj kariérní růst studiem MBA online

  V současnosti Business Institut nabízí až 15 online MBA programů, mezi nejoblíbenější patří například: MBA PR a komunikace, MBA Management, organizace a řízení, MBA Řízení lidských zdrojů, zda MBA Marketing a reklama, na zájmu nabírá i MBA Management zdravotnictví či MBA Real Estate.

  Online MBA studium trvá pouze 1 rok, během kterého jsou lektorská setkání nahrazena videopřednáškami. Vše probíhá za konzultací s lektory, kteří předávájí svůj vhled do daného tématu na základě zkušeností z praxe. Zbytek studia probíhá za pomoci e-learningu, přepracovaného systému Business Institutu, kde studenti ve studentské sekci najdou všechny materiály ke studiu, které potřebují. K dispozici je také online knihovna s více než milionem titulů a benefitem je i možnost rozdělit si úhradu za studium do vícero splátek.

  Přidejte se k tisícům úspěšných absolventek, kterým MBA studium pomohlo v dosažení svých pracovních cílů. Inspirujte se jimi a podejte si svoji nezávaznou přihlášku ke 100% online MBA studiu už dnes. Nezabere to více než 2 minuty.

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:00 sobota 8. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   0
  • Haha
   0
  • Cože
   0
  • Trapas
   0
  • Sladký
   0
  • Tvl
   0