Kohoutová sbalila zajíčka. Stejně jako Vilhelmovou ji k tomu dohnal Čechák!

Stejně jako Táňa Vilhelmová, tak i Berenika Kohoutová skončila po rozpadu manželství s Pavlem Čechákem v náruči mnohem mladšího muže. A podle vyjádření hvězdy poslední řady Tvoje tvář má známý hlas za to může právě vztah s Čechákem. Po zkušenostech s ním znovu po starším muži netouží!

Lukáš Nechvátal. Tak se jmenuje mladík, který momentálně zahřívá postel pohledné herečky Bereniky Kohoutové. A cestu k ní mu před několika týdny uvolnil sám Pavel Čechák, když Kohoutovou opustil. A ta je ze vztahu s Čechákem, který byl starší o 17 let, tak ponaučená, že již o starším muži nechce ani slyšet.Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové... No, člověk to nečeká. Může se to samozřejmě stát, ale představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala,“ svěřila se v rozsáhlém rozhovoru pro Magazín DNES Kohoutová s tím, že si již nemyslí, že je pro vztah lepší, když je muž starší.

Mladí kluci mají úplně jinou energii. Teď mám pocit, že potřebuju někoho, kdo je stejně starý jako já nebo mladší. Už nechci mít žádného guru. Zjistila jsem, že jediný guru jsem pro sebe já sama,“ dodala herečka, která se nyní drží svého rozhodnutí.

Její nový objev Lukáš Nechvátal je mnohem mladší než ona, což je zřejmé z jeho instagramového účtu. Nejenže jeho expartnerka teprve před rokem odmaturovala, což není důkaz o tom, že i jemu je kolem dvaceti, ale na jednom ze snímků z doby před čtyřmi lety prodává se spolužákem náramky pro charitativní projekt Světluška, do kterého se zapojují všechny školy po republice, přičemž prodeje náramků se většinou zhostí prváci nebo druháci, což by znamenalo, že Lukášovi bylo před čtyřmi lety maximálně šestnáct.

Berenika se prostě rozhodla, že si bude užívat, a svůj plán plní. Tak snad ji nezklamou i mladší muži.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz