Zkus mě rozesmát! Zatímco v televizi vidíme krev a mrtvoly, v zákulisí laškuje Issová s Dlouhým

  •   11:20
  • diskuse

Michal a Klára se nustále smáli. | foto: FTV Prima

Detektivka Kapitán Exner není možná žádná legrace, při natáčení se ale herci smějí neustále. Naposledy se záchvatů smíchu nemohla zbavit Klára Issová, kterou rozesmával Michal Dlouhý.

Natáčení s Michalem Dlouhým je jedna velká legrace. Alespoň tak to tedy vypadá z fotek natáčení detektivky Kapitán Exner, na kterých má Klára Issová záchvaty smíchu.„Hrát s Michalem Dlouhým je naprosto úžasný a zároveň strašně náročný, protože Michal pořád hlásí nějaký vtipy a já jsem smíšek. Když se jednou začnu smát, tak je pro mě strašně těžký se zastavit,“ řekla Klára k natáčení, během kterého v podstatě nezavřela pusu.

Dokonce ani při scénách, kdy se natáčelo vyšetřování závažné vraždy studentky, si Dlouhý neodpustil několik vtípků, kvůli kterým Issová propukla v hlasitý smích, který nešel zastavit.

„Michal je opravdu velký učitel na koncentraci a soustředění. Člověk se musí hodně soustředit, aby odboural ty jeho vtipy a nezačal se smát, když hraje takhle vážný věci. Takže to bylo pro mě krásný, milý zpestření,“ dodala herečka, která na natáčení s kolegou jistě dlouho nezapomene.

Fotogalerie

Komentáře