Případ bratrovraždy se víc zamotává. Kim poslal na svého bratra dívčí gang!

Severokorejský diktátor Kim Čong Un nechal nejspíše zavraždit vlastního bratra Kim Čong Nama. Na letiště v Malajsii za tímto účelem vyslal tajnou agentku v tričku s posměšným nápisem, která staršího sourozence despoty otrávila. | foto: koláž Expres.cz

Z téhle kauzy se stává guláš! Ve středu celý svět mluví o tom, že obě dvě vražedkyně najaté na vraždu bratra Kim Čong–una jsou mrtvé, další den jsou zase nově ve vězení. Kde je tedy pravda? Na smrti Kim Čong–nama se podílelo mnohem více lidí než dvě ženy!

Malajsijská policie ve čtvrtek zadržela již druhou ženu, která je podezřelá z vraždy Kim Čong–nama, bratra slavného diktátora KLDR Kim Čong – una. Je jí 25 let, má indonéský pas a jmenuje se Siti Aishahová. Společně s ní policie také zadržela jednoho muže, který je nejspíše jejím přítelem.Všechny ovšem jistě zaráží ten fakt, že ve středu se psalo o tom, že policie v Malajsii potvrdila smrt obou vražedkyň. „Je to ještě bláznivější. Dvě ženy podezřelé ze zabití Kim Čong-nama nejspíš zemřely,“ uvádí na sociální síti podle agentury Bloomberg novinář Sam Kit s odvoláním na japonského úředníka.

Na bratra najal dívčí gang!

Jednalo se ovšem (pokud je to pravda) o těla dvou severokorejských žen a zadržené dámy pochází z Vietnamu a Indonésie. Tady něco nehraje. Na svého bratra si nejspíše Kim Čong–il najal celý gang!

Jedna z podezřelých byla spatřena a zadržena, když bloudila letištěm. Ostatní atentátníci ji nejspíše opustili. Řekli jí, aby držela kapesník u tváře oběti poté, co druhá dívka nastříkala sprej. Myslela si, že jde o nějaký žert,“ cituje britský Daily Telegraph nejmenovaný zdroj z malajsijských policejních kruhů. Telegraph tak světu potvrdil, že na vraždě Kim Čong-nama se podívelo více lidí.

Na útěku by neměl být už nikdo

Vražedkyně (byly tedy nejspíše čtyři) měly na místo činu přijet taxíkem. Řidiče vozu už malajsijská policie také vypátrala a přivedla ho k výslechu. Podle dostupných informací jsou tedy dvě mrtvé a dvě zadržené. Plus jejich šofér je také v rukou policie. Tím by výčet Kimova zabijáckého gangu měl skončit.

Nevlastní bratr severokorejského diktátora žil řadu let v čínském Macau a měl pověst playboye, který rád chodil do kasin. Veřejně také kritizoval svého bratra Kim Čong-una a prohlašoval, že stávající stalinistický režim v jeho vlasti již dlouho nevydrží. To se mu také stalo osudným.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:04 16. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6


Komentáře