Valentýn? Nejblbější svátek roku! Kaufland se vytasil s vtipnou reklamou a některé ženy šílí!

Tohle mnoha lidem vyrazí dech. | foto: Reprofoto Kaufland

Valentýn, oblíbený svátek zamilovaných, který se slaví zejména v anglosaských zemích, ale svou tradici si buduje už i v Česku, je za dveřmi. Ke speciálnímu dni se často vážou také speciální akce. A jednu takovou si připravil známý obchodní řetězec Kaufland, který všechny láká na srdce. Nikoliv však to na lidské, ale na srdce vepřové!

„Vepřové srdce je tvrďák, který si nepotrpí na žádné zamilované vrkání. Je to cynik, drsňák, bojovník proti přitroublým americkým svátkům, a tak řádí, kde může,“ píše na svých oficiálních stránkách Kaufland.

Obchodní řetězec totiž rozjel vtipnou reklamní kampaň, která originálním způsobem haní blížící se svátek svatého Valentýna, který je v Česku často kritizován za to, že je to „hloupý svátek z Ameriky, který se nám firmy snaží vnutit“.

Kaufland se tak rozhodl, že udělá pravý opak. Obchodní řetězec postavil novou reklamní akci s názvem „Rozehřej srdce“ na tom, že si z tradičního amerického svátku dělá legraci.

Ven už vyšlo vtipné video, kde dva mladí, a pravděpodobně zamilovaní, vaří vepřové srdíčko. „Zamilovaní, nedívejte se,“ stojí v názvu krátkého klipu, který Kaufland zveřejnil na svém YouTube kanálu.

Ještě vtipněji než video ale působí obrázky, kde se ono vepřové srdce naváží do již zmíněného svátku.

Tohle mnoha lidem vyrazí dech.

Tohle mnoha lidem vyrazí dech.

„Užijte si nejblbější svátek v roce,“ stojí například na jednom z obrázků, jimiž se Kaufland pyšní na svých stránkách.

„Na Valentýna mám alergii,“ hlásí zase další kontroverzní slogan.

Kaufland to pěkně rozjel.

Kaufland to pěkně rozjel.

V Česku, kde je svátek svatého Valentýna často haněn, se dá očekávat, že akce z dílny Kauflandu se bude těšit velké oblibě.

Najdou se ale jistě tací, především ženy, kterým to tak zábavné nepřijde, jelikož svátek svatého Valentýna berou nesmírně vážně a sebemenší kritika „hloupého amerického svátku“ je pro ně výzvou k protiútoku.

A jak vidíte akci Kauflandu vy? Podělte se o svůj názor v diskusi pod článkem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:51 12. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  60
 • Haha
  25
 • Trapas
  15
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat