Proměna roku Katy Perry: Z nevýrazné nevkusačky kontroverzní dámou!

Zpěvačka Katy Perry (32) vždy patřila k těm hvězdám, které spíše než hlasovým rozsahem vyčnívají svou vizáží. Ještě nedávno vymetala VIP večírky v těch nejzvláštnějších kreacích a mísila několik barev dohromady. Prim u ní hrály kýčovité a infantilní doplňky nebo barevné paruky. S tím je v roce 2017 konec. Katy sice shodila vlasy a chodí s rošťáckým rozcuchem, urovnala si ale šatník a konečně má styl.

Ačkoli je Katy Perry dvaatřicet let, stále ještě nedospívá. Navzdory svému věku nosila ještě před dvěma lety ty nejpotrhlejší kousky a byla proslulá barevnými parukami. S vlasovými experimenty sice tahle popová star neskončila, jelikož své havraní vlasy po ramena shodila „na kluka“ a nosí platinové číro, ale konečně zahodila infantilní doplňky a začala se oblékat blíže ke svému věku.

Nejčastěji ji na veřejnosti vidíme s odhalenými lýtky, tedy v šatech či sukni. Je to proto, že Katy má silnější stehna, která se snaží skrývat pod sukněmi a zbytečně na ně neupozorňuje upnutými kalhotami. Často také nosí prodloužené délky sak nebo různých bund a kabátů.

Konečně však začala přemýšlet nad tím, že by doplňky neměly být tím nejbláznivějším kouskem, ale že by měly s celkem ladit a dotvářet celek k dokonalosti.

Katy Perry často nosí sukně.

Katy Perry často nosí sukně.

Perry proto nejčastěji obléká věci s růžovými prvky, ke kterým poté ladí barvu bot či brýlí. Velmi často ji také vidíme v trendy červené a v neposlední řadě v klasické černé. 

Její kombinace jsou mladistvé, ale zároveň elegantní. Katy se snaží mísit více stylů dohromady, čímž outfity posouvá o něco výš.

Nyní se snaží dbát na to, aby jí vše ladilo.

Nyní se snaží dbát na to, aby jí vše ladilo.

Ačkoli tedy její kolegové tvrdí, že se v roce 2017 pomátla, to proto, že vydala vůbec nejpotrhlejší písničky a videoklipy, z módního hlediska se jí daří nejvíc za celé roky v showbyznysu. A my jen doufáme, že jí to vydrží!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:46 26. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  27
 • Trapas
  22
 • Super
  19
 • Sladký
  19
 • Tvl
  15
 • Cože
  14


Komentáře

Expres.cz