Čtyři dny před svatbou to rozjíždí: Votavová chodí domů nad ránem!

  •   19:00
  • diskuse

Kateřina Votavová bude brzy vdanou paní. | foto: Archiv Kateřiny Votavové

V sobotu se Kateřina Votavová (30) provdá za svého přítele Jiřího Wohlmanna, se kterým se před rokem zasnoubila ve Vysokých Tatrách. A protože už jí zbývají pouze 4 svobodné dny, rozhodla si je pořádně užít. Domů prý chodí až pozdě ráno!

Modelka Kateřina Votavová, která se už za pár dní stane vdanou paní, to se svými kamarádkami pořádně rozjela. Až do ranních hodin tančila, pila a nejednou odhalila, co by měl vidět jen Katčin nastávající Jiří.Svou rozlučku se svobodou si zkrátka užila naplno a podle personálu klubu v Českých Budějovicích byla jako utržená ze řetězu.

Kateřina Votavová bude brzy vdanou paní.

Kateřina Votavová bude brzy vdanou paní.

„Katka k nám chodí, ale takhle jsme ji ještě nezažili. Jako kdyby před svatbou chtěla stihnout, co už pak nebude moct,“ uvedli zaměstnanci podniku, podle nichž z klubu odcházela v ranních hodinách.

„Přišla tak akorát, abychom spolu mohli posnídat,“ řekl s úsměvem její nastávající, který je velmi trpělivý. Je vidět, že mezi partnery je vzájemná důvěra. Během večírku totiž nechyběla ani pánská společnost, která se ke Katce tiskla.

Tak snad modelka úlohu manželky zvládne a nebude se ve svazku nudit.

Fotogalerie

Komentáře