Byla tvrdá na podřízené! Zdroj z TV Barrandov promluvil o Kateřině Kristelové

Kateřina Kristelová skončila v roli moderátorky v pořadu Paparazzi. S okamžitou platností ji nahradila Alice Bendová. Po blonďaté Kateřině ale její kolegové zrovna netruchlí. Podle našeho zdroje byla Kristelová na své prodřízené příliš tvrdá.

Ačkoliv se Kateřina Kristelová snaží působit dojmem, že její odchod z televize Barrandov byl dobrovolný, a tvrdí, že má dveře stále otevřené, většina zaměstnanců televize doufá, že na pražský Braník, kde televize sídlí, se nikdy nevrátí. I když se Kristelová snažila působit dojmem, že na Barrandově našla svou druhou rodinu, nebylo tomu tak. Byla tak neoblíbená, že téměř všichni zaměstnanci televize její velmi nedobrovolný odchod uvítali.Katka si myslela, že je korunní princeznou televize. Díky svému velmi blízkému vztahu s Honzou Musilem své kolegy doslova drtila,“ tvrdí náš zdroj z televize, podle kterého jí stoupla do hlavy hlavně funkce dramaturgyně pořadu Paparazzi.

Ona si myslela, že je jediná s televizními zkušenostmi. Reportéři pořadu třeba nesměli natočit stand-up, aniž by jí zavolali a poradili se. Pokud si to někdo dovolil, stand-up nesměl být odvysílaný, i když by byl v pořádku,“ popisuje situaci v televizi náš zdroj z vydavatelství, podle kterého Kristelová pořad velmi bulvarizovala.

Velmi často reportérům připravovala otázky pro jiné slavné osobnosti a ti se pak museli ptát na velmi žlučovité otázky, ačkoliv se pak Katka tvářila, že ona s tím nemá nic společného,“ popisuje náš zdroj.

Jedinou nevýhodu to bude mít tu, že do teď kdykoliv v televizi vypadl nějaký host, byl nastoupený Řepka s knížkou, teď ale asi těžko přijde,“ dodává se smíchem.

Radost zaměstnanců televize Barrandov by se tak dala přirovnat k radosti hráčů Ajaxu, když se před mnoha lety dozvěděli, že Zlatan Ibrahimovič přestupuje do Juventusu Turín. O párty, která následovala jako oslava odchodu Ibrahimoviče směr Turín, se ještě dnes povídá po amsterodamských barech.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:56 7. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  161
 • Super
  48
 • Trapas
  22
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Tvl
  12


Komentáře