Kateřina Kristelová: Mluví o kostele, energii a mezi řádky vyhrožuje svatbou!

Kateřina Kristelová (38) prožila krásnou slunnou neděli, přičemž se o zážitek i dojmy podělila na Instagramu. Kromě holého popisu míst, jídla a pití utrousila mezi řádky i poznámku, která vzbudila naši pozornost. Že by došlo na „událost s velkým U“?

Ostře sledovaný pár vyrazil v neděli do města, Kristelová s Řepkou se mimo jiné stavili v kostele sv. Ignáce na Karlově náměstí, kde se Kateřina rozhodla, že nechá pokřtít dceru Claudii, kterou má s hokejistou Martinem Tůmou. Neděle to byla jako vymalovaná, a tak se pár přidal k většině Čechů, kteří se vypravili na víkendový „špacír“. Na tom všem by nebylo nic výjimečného, kdyby Kateřina nevypustila záhadnou poznámku o tom, že se něco chystá.

Dneska jsme si vyšli na mši do kostela sv. Ignáce na Karlák, kde bude brzy pokřtěná Claudinka. Byl to zážitek, speciálně tam někdy zajděte, buď na bohoslužbu, nebo jen tak. Kostel má úžasnou energii a stojí to za to. Nabrali jsme dostatek síly na příští týden, kdy nás čeká dořešení velkých pracovních věcí, které se pečou dlouho, a taky jedné konkrétní, ze které bude mít pár lidí asi velký problém, na což se docela těšíme. I se svolením božím. Vše je tak, jak má být, a v nejlepším pořádku! Každá lekce je důležitá. Nejen pro nás...,“ rozepsala se Kateřina o nedělní idylce.

Zatím nelze než spekulovat, ale jedno je jisté: Romeo a Julie českého showbyznysu mají něco za lubem. Domněnky navíc rozdmýchala i jedna z poznámek pod instagramovým příspěvkem:Kačenko, moc držím palce, ať vám to dobře dopadne. Jak křtiny, tak i to druhé...,“ popřála štěstí fanynka Kristelové.

Že bychom se dočkali a kostelní zvony Tomáše Řepky (44) a Kateřiny brzy rozezvučely pražskou metropoli?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 4:25 11. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  41
 • Super
  12
 • Trapas
  12
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře