Kristelová o Řepkových alimentech: „Nestačím se divit, kdo je zlatokopka a kdo gigolo“

Kateřina Kristelová brání Řepku. | foto: Profimedia.cz

Zatímco Tomáš Řepka si užíval slunné dovolené s Kateřinou Kristelovou, doma se na jeho hlavu snášela kritika kvůli neplacení alimentů na svého syna, kterého má s Vlaďkou Erbovou. Kristelová však svého nového partnera zarytě brání. „Nežijeme proto, abychom se zavděčili druhým,“ říká.

Jak jsme vás informovali, Tomáš Řepka údajně neplatí alimenty na syna Marcuse, kterého má s modelkou Vlaďkou Erbovou. Té má každý měsíc platit 15 až 20 tisíc korun, od rozchodu jí však nepřišlo zhola nic. Tomáš jí má tak dlužit kolem 400 tisíc korun.Řepka situaci odmítl komentovat a namísto placení se slunil na pláži v Turecku s Kateřinou Kristelovou. Ta se rozhodla ke kritice, která se na dvojici hrne ze všech stran, vyjádřit.

„Když jsme si v letištní hale zapnuli telefon, nestačili jsme se divit, kolik lidí má starost, kdo u nás platil dovolenou, kdy půjdeme žebrat na Karlův most, kdo je gigolo, kdo zlatokopka a jací jsme otec a matka,“ uvedla překvapeně Kristelová na konto toho, co se o nich nese kuloáry.

„Nemějte strach. Žijeme svůj život pro sebe, a ne proto, abychom se zavděčili druhým. A tak to vždycky bude. Kdo chce naši cestu vnímat a sledovat, ať zkusí číst mezi řádky a pochopí. Nežijeme reality show ani nebojujeme.“

Kristelová za svého partnera bojuje.

Kristelová za svého partnera bojuje.

„Po svých zkušenostech vím, že už bych nikdy nebyla s mužem, který se ke mně nechová jako k princezně a nepečuje o mě s něhou a láskou. Když minulost dobře vyhodnotíte, umíte už vždycky vnímat svoji cenu. Jsem vychovaná jako holka, která nikdy nebude čekat s nataženou rukou a vždy se o sebe budu umět postarat sama,“ uvádí Kateřina.

Naráží snad na ofenzivní jednání Vlaďky Erbová, která nenechala na Tomáši Řepkovi nit suchou?

Jak dlouho této dvojici jejich láska vydrží?

Jak dlouho této dvojici jejich láska vydrží?

„Jestli si na svém klukovi něčeho vážím, tak toho, že nepotřebuje mluvit, vyviňovat se a vyjadřovat proti nesmyslům. On koná.“

Tak ještě že má Tomáš někoho, kdo mluví za něj.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 11. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  114
 • Trapas
  83
 • Haha
  56
 • Tvl
  23
 • Sladký
  20
 • Cože
  18


Komentáře