Láska Kristelové a Řepkovi prospívá. Vzájemně si pomohli od veřejných nálepek!

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka si překvapivě prospívají. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt

Kateřina Kristelová (37) a Tomáš Řepka (43). Pár, který se od počátku jevil jako velmi nestabilní, nyní dokazuje, že má budoucnost. Moderátorka a kontroverzní fotbalista si překvapivě prospívají a vzájemně si zvedají kredit ve společnosti.

Když se dříve řeklo jméno Kateřina Kristelová, většina z nás viděla provokativní a prostořekou blondýnku s ne příliš dobrým vkusem na muže. Když se proto blonďatá kráska ukázala vedle bouřliváka Tomáše Řepky, který je proslulý svými zkraty na hřišti, málokdo tipoval, že tohle spojení vydrží a dokonce bude fungovat!Pokaždé, když se někde objeví společně, zaujmou a získají si veškerou pozornost, ačkoli se o to nijak urputně nesnaží. Kristelová konečně působí jako dáma a Řepka klidněji, než kdy předtím.

Dalo by se říct, že si dvě velmi výrazné osobnosti prospívají a vyzdvihují své kladné vlastnosti.

Fotbalista navíc vedle moderátorky začal dbát o svůj zevnějšek, chodí do společnosti upravený a elegantní, Kateřina zase nepůsobí lacině a nevkusně a stává se z ní dáma.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka si vzájemně prospívají.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka si vzájemně prospívají.

Naposledy se zamilované hrdličky objevili na vernisáži 13 komnaty První republiky v Tančícím domě a tématice přizpůsobili i svůj oděv. Kateřina se tak před objektivy objevila s černými šaty ovázanými v pase mašlí a kloboučkem se síťkou, Tomáš pak k jejím rtům sladil kravatu do červené.

Zamilovanost s oběma zkrátka udělala divy. A překvapivě v pozitivním slova smyslu.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:53 31. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  33
 • Haha
  15
 • Trapas
  13
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  9


Komentáře