Hrachovcová a její fotky z operačního sálu: Moudrý z toho není ani psycholog!

Kateřina Hrachovcová má zvláštní koníček. Fotí si selfíčka během operací zvířat v ordinaci svého manžela. | foto: Instagram Kateřiny Hrachovcové

Potřebuje herečka Kateřina Hrachovcová, která se ráda fotí v zakrvácené ordinaci svého muže, odbornou péči, nebo jde o běžnou kratochvíli znuděné paničky? Zeptali jsem se známého psychologa Jana Cimického a budete se divit, zaskočený z toho byl i on.

O zvláštní „úchylce“ oblíbené herečky, která pravidelně na svém účtu na Instagramu zveřejňuje fotografie zvířecích pacientů svého manžela přímo z operačního sálu, jsme vás již informovali.A jelikož jsme si v redakci dlouho lámali hlavy, jestli je to ještě mezích normálu nebo již za hranicí, rozhodli jsme se obrátit na toho nejpovolanějšího.

Fotogalerie

Renomovanému psychologovi Janu Cimickému jsme popsali situaci a čekali na jeho verdikt. Moudrý nebyl ale ani on.

„Nikdy jsem se s ničím podobným nepotkal. Abych určil, jestli jde o nějakou psychickou poruchu, musel bych dotyčného člověka vyšetřit,“ sdělil nám Cimický.

Také nás zajímalo, zda je normální, že si u toho herečka často fotí i své holé nožky. Ani to podle Cimického ale není zcela v pořádku.

Sama herečka na tom nevidí nic špatného. Když jí totiž jeden z jejích odběratelů, který si na Instagramu říká czech_sammy, napsal, že se musí smát, když je chudák pejsek operován a Kateřina si dělá selfie, začala se obhajovat.

„To jsou věci, viď? A že ses pobavil a zasmál, je dobře. Je to zdravé a prostě v pořádku. A pozor. Pejsek není žádný chudák. Dnes už by tě klidně za toho chudáka kousnul do zadku,“ napsala Hrachovcová.

Máte snad na to jiný názor? Je tohle podle vás normální?Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 30. března 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  13
 • Haha
  8
 • Super
  7
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6


Komentáře