Krásná herečka se svlékla do naha a vyzývá k tomu i své fanoušky!

  •   20:06
  • diskuse

Kateřina Kaira Hrachovcová se opět vyfotila nahá. | foto: Instagram Kateřiny Hrachovcové

Kateřina Kaira Hrachovcová je nejen jednou z našich nejkrásnějších hereček a ku radosti jejích fanoušků i nejuvolněnější. Pohledná blondýnka s výstavní postavou znovu odhodila oblečení a nahá se nafotila ve vaně. A nejen to! Dokonce vyzývá své fanoušky, aby ji následovali!

Její nahota nás snad už nemůže překvapit. Kateřina Kaira Hrachovcová se totiž nesvléká jenom za zavřenými dveřmi, ale doslova všude. Známá je její fotografie z dovolené ve Vietnamu, kde se rozhodla svléknout, když se svým mužem přecházela jeden z tamějších mostů.Tentokrát se odhalila sice ve svém domě, ale opět si tento moment nenechala jenom pro sebe. „Zadek, máme ho všichni. Zapomeňme, že máme své hranice a něco nemůžeme. Přestaňme se bát. Nebojme se hrát si,“ napsala k snímku, na kterém v koupelně špulí do objektivu svůj zadeček.

Rozhodně nechce být jediná. „Je skvělé, že si každý můžeme dělat, co chceme. Vyfoť svůj jedinečný zadek a označ #zadekvsichnihomame,“ vyzývá všechny své sledovatele Hrachovcová s tím, že důležité je, aby se nezapomnělo, že je každý jiný.

A vypadá to, že Kaira je jedinečná. Výzvu totiž dala na svůj Instagram téměř před jedním dnem a stále se k ní nikdo nepřidal.

Fotogalerie

Komentáře