Kate Winslet je těhotná? Její tajemství odhalila ruka Cate Blanchett

Kate Winslet je podle všeho těhotná! Oznámila to Cate Blanchett a Brie Larson na Oscarech 2016. | foto: Koláž expres/reuters

Tak to vypadá, že se Kate Winslet (40) stane po více než 2 letech již počtvrté maminkou. V neděli po přímém přenosu udílení cen Oscarů média zachytila herečku spolu s Cate Blanchett (46) a Brie Larson (26) při soukromém rozhovoru, kdy z ničeho Cate doslova vybouchla nadšením a začala Winslet hladit bříško a Larson ji pro změnu dojemně objímala. Že by Kate očekávala dalšího potomka?

Britská oscarová herečka Kate Winslet v poslední době překvapila zejména svou emocionalitou a dojemnými výstupy po boku Leonarda DiCapria. Teď to však vypadá, že za ně nemůže pouze dlouholeté intenzivní přátelství a touha po Leově úspěchu, ale spíše hereččina hormonální nerovnováha v důsledku již čtvrtého těhotenství.Dojatá Kate Winslet na cenách SAG. Že by na herečku dolehla těhotenská hormonální nerovnováha a silné emoce?

Dojatá Kate Winslet na cenách SAG. Že by na herečku dolehla těhotenská hormonální nerovnováha a silné emoce?

Kate byla celkem 3x vdaná a z každého manželství si odnesla jednoho potomka. V roce 1998 se vdala za režiséra Jima Threapletona, se kterým má dceru Miu Honey. V roce 2001 se seznámila s druhým manželem, opět režisérem Samem Mendesem, se kterým má syna Joe Alfie a z jejího posledního doposud trvajícího manželství s Nedem RocknRollem vzešel její prozatím poslední potomek, syn Bear.

Kate Winslet je za manžela Neda RocknRolla vdaná od roku 2012 a má s ním již jednoho syna. Zbylé dvě děti má z předchozích manželství.

Kate Winslet je za manžela Neda RocknRolla vdaná od roku 2012 a má s ním již jednoho syna. Zbylé dvě děti má z předchozích manželství.

Teď však okolnosti nasvědčují tomu, že se Kate ve svých čtyřiceti stane již čtyřnásobnou maminkou.

Po skončení nedělního přímého přenosu Oscarů 2016 byla Kate přistižena, jak si nenápadně špitá s kamarádkami a hereckými kolegyněmi Brie Larson a Cate Blanchett, které se z ničeho nic na Kate vrhly a začaly ji samým štěstím obletovat.

Cate Blanchett hladila na Oscarech Kate Winslet potěšeně bříško. Je opravdu těhotná?

Cate Blanchett hladila na Oscarech Kate Winslet potěšeně bříško. Je opravdu těhotná?

Blanchett s úsměvem od ucha k uchu začala Kate hladit bříško a Brie ji láskyplně objímala.

Brie Larson Kate po oznámení šťastné noviny nadšeně objala.

Brie Larson Kate po oznámení šťastné noviny nadšeně objala.

Vše nasvědčuje tomu, že Kate bude doopravdy již počtvrté šťastnou maminkou. Teď už jen počkat, až herečka informaci oficiálně potvrdí. My však máme jasno. Je určitě těhotná!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:40 29. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  29
 • Super
  23
 • Tvl
  16
 • Haha
  14
 • Cože
  13
 • Trapas
  13


Komentáře