Plíšková o budoucnosti s Hrdličkou: Pro mě jsou děti na posledním místě!

Tenistka Karolína Plíšková je rozhodnutá. Příští rok by se nejraději provdala za svého snoubence, sporťáka Michala Hrdličku. Rodinu ale zatím neplánují. Co se týče dětí, bývalá světová jednička má jasno. Na ty není čas!

Svatba ano, děti ne. Taková je představa Karolíny Plíškové, která se letos zasnoubila s moderátorem Michalem Hrdličkou. A má pro to svoje vysvětlení. „Pro mě jsou děti na posledním místě. Michal dceru má, takže na mě netlačí. Pro mě je na prvním místě kariéra a dalších pět let to tak bude,“ vysvětlila veleúspěšná tenistka.To ale neznamená, že by neměla kladný vztah k dětem. Podle Hrdličky, který má dítě s moderátorkou Lucií Borhyovou, s jeho dcerkou vychází dobře. „Lindušku se snažíme mít co nejčastěji. Staráme se o ni a Kája je toho součástí a mám to štěstí, že spolu vychází dobře. Pro Káju je to trénink pro naše společné děti. Bereme to tak, že jsme tříčlenná rodinka,“ prozradil Michal.

Slavný pár také promluvil o chystané veselce. Sice se nedávnou zasnoubili, ale svatbu do jednoho roku neplánují. Svatba není na pořadu dne. Nemáme konkrétní datum ani plán. Do roka a do dne to nejspíš nebude, ale neřešíme to. Není to priorita, že bychom řešili hlavně svatbu a ostatní by šlo stranou. Ta svatba je až za pracovními a tenisovými věcmi. Pokud se příští rok objeví okénko, delší časový úsek, a věděli bychom, že si ji užijeme podle našich představ, uděláme ji. Pokud bychom cítili, že by to bylo ve stresu, nepůjdeme do toho za každou cenu. Není to nic klíčového,“ vysvětlil Hrdlička.

Plíšková ale naznačila, že by se příští rok vdávat chtěla. A ačkoliv zatím nemá šaty, představu o obřadu má.

Určitě bych to chtěla v menším kruhu. Nejradši bych byla, kdybychom tam byli jenom my dva. Zatím to máme naplánované na příští rok. Možná bude v zahraničí,“ uzavřela tenistka, která je podle svých slov po boku Michala Hrdličky šťastná.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:19 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  93
 • Super
  26
 • Tvl
  20
 • Haha
  16
 • Cože
  14
 • Sladký
  11


Komentáře