Nejznámější rosnička Česka končí: Novu opouští po 23 letech, dostala nový job

Karla Mráčková končí na Nově. | foto: Nova/Profimedia

Šokující zpráva zastihla dnes diváky televize Nova, kteří se budou muset co nevidět rozloučit s nejznámější nováckou rosničkou a současnou reportérkou Karlou Mráčkovou. Ta odchází po 23 letech za novou prací.

Karla Mráčková (44) patří k nejznámějším a také služebně nejstarším tvářím televize Nova. Na televizní obrazovce strávila jako rosnička 18 let a předčila tak i Michala Jančaříka. Teď končí.Odchod po 23 letech na Nově pro mě není jednoduchý. Když jsem nastupovala, měla jsem dvouleté batole a teď je synovi 25 let. Je to skoro celý můj život a hodně jsem se toho na Nově naučila a jsem jí za mnohé vděčná, ale kostky jsou vrženy,“ potvrdila informaci Blesku Karla.

Tu měla podle všeho zlákat jiná pracovní nabídka.

„Přijala jsem novou výzvu, shodou náhod přišla nová pracovní nabídka. Od října nastupuji do nové práce, ale není to televize, jedná se o internetový server,“ svěřila se.

Nejznámější česká rosnička na Nově končí. Odchází za lepším.

Nejznámější česká rosnička na Nově končí. Odchází za lepším.

Mráčková se tedy vystřídá s Michalem Jančaříkem, který by se měl na televizní obrazovky vrátit na podzim tohoto roku. S tím tvořili sehraný pár jak v pracovním, tak soukromém životě. Pojilo je dlouholeté přátelství.

Fotogalerie

Komentáře