Nová milenka ženatého Karla Janečka: Ezo milovnice domácích porodů!

Podnikatel Karel Janeček (44) se před dvěma lety oženil, to mu ale nezabránilo v tom, aby si vedle své exotické manželky Mariem pořídil ještě milenku! Kdo je tato žena, která zaujímá důležité místo v Janečkově životě? Lilia Khosnoutdinova, ezoterička, sex koučka a lektorka kněžek!

Karel Janeček proslul svou slabostí pro krásné ženy již před časem. Že se vyžívá v polygamii přiznal před lety, kdy byla jeho partnerkou bývalá misska Jana Doleželová. Když v televizi přiznal, že má dva paralelní vztahy, bylo to poprvé, kdy o tom nebohá Doleželová slyšela. Že to znamenalo konec vztahu, je zřejmé. Janečkova manželka tuniského původu Mariem však, zdá se, nemá se skutečností, že si její manžel našel další partnerku, problém. Lilii Khousnoutdinovou potkal Janeček během cesty po Bhútánu, kde tato duchovnem prodchnutá žena částečně žije. 


Lilia kromě Bhútánu žije také v Londýně se synem a manželem (co říká na její poměr s Janečkem, nikdo netuší) a pravidelně se jako vedoucí ženských kruhů a rituálů objevuje také v Praze, kde před několika lety uspořádala první kurz pro budoucí kněžky. 

K čemu jsou takové kněžky dobré? Ženy s nimi mohou oslavit první menstruaci nebo naopak přechod, provést rituály za účelem vyšší plodnosti, partnerského štěstí a řadu dalších veselých pohanských záležitostí. 

Dříve se Lilia živila jako porodní dula, nyní se její činnost zaměřila kromě ženských kruhů také na semináře o sexualitě a životě v extázi pozitivních emocí. Domácí porody však Lilia propaguje stále. 

Vybral si Karel Janeček dobře? Lilia je velmi krásná žena, takže z tohoto úhlu pohledu určitě ano. Otázka je, co se stane, až mu začne po večerech vyprávět o duchovním propojení a energiích... 

Fotogalerie

Komentáře