Žádost o ruku po sexu ve třech! Další rána od kněžky pro Janečkovu manželku

Nová partnerka Karla Janečka Lilia Khosnoutdinova má nekonvenční životní postoje. S miliardářem čeká dítě. Je ve třetím měsíci. Karlovu manželku respektuje, sympatie k ní však nechová. Poznat blíže ji nechce. Nevěří ani, že by mohly být Janečkovy paralelní vztahy rovnocenné. Teď navíc svěřila záležitost, která Mariem zasáhne jako šíp do srdce.

Zhruba před měsícem vyplulo na povrch, že má Karel Janeček vedle manželky Mariem druhou partnerku. Tou je kněžka a bývalá dula Lilia Khosnoutdinova. 



Ta před třemi měsíci s Janečkem uzavřela buddhistický sňatek, počala dítě a rozvádí se se svým britským manželem. S Karlem mají společnou domácnost v Praze. Z té odchází do druhé domácnosti za Mariem.

Lilia se teď v rozhovoru pro Magazín DNES svěřila, jak proběhla Karlova žádost o ruku. Stalo se to po sexu ve třech!

„Požádal mě dvakrát. Nejdřív tak spontánně po jedné krásné noci, kterou jsme nestrávili sami. Po ránu mě Karel, pro mě nepochopitelně, požádal o ruku přímo na tom starém gauči u mé kamarádky,“ svěřila se kráska. 

Lilia je ve třetím měsíci těhotenství.

Lilia je ve třetím měsíci těhotenství.

Způsob provedení ženě nevyhovoval, proto Janečka vyzvala, aby to udělal znovu a správně. To se také stalo. Poklekl před ní v Tygřím hnízdě v Bhútánu. 

Lilia se dělí o své intimní zážitky s Karlem navzdory mlčení Mariem, které podle všech ukazatelů vzniklá situace příliš nevyhovuje. Jak naznačuje Khosnoutdinova, zalíbení v sobě Janečkovy ženy nenašly. 

„Uvědomuji si, že přijetí té situace je proces. Ideálně bych muže chtěla sdílet spíš se ženami, se kterými mám i já krásný vztah,“ nechala se slyšet bývalá dula s tím, že se sice s Mariem bude v rámci společenských akcí potkávat, nemá ji ovšem v plánu více poznávat, což dle jejích slov platí oboustranně. 

Mariem si s Liliou do noty nepadla.

Mariem si s Liliou do noty nepadla.

„Karel vyznává spíš bigamii než polyamorii, tedy snaží se mít dva rovnocenné vztahy. Nevím, zda je to reálné,“ dodala. 

Ač se snaží Janeček i jeho nová partnerka budit dojem, že budou žít šťastně ve třech, Liliina slova jasně ukazují, že milostný trojúhelník má dočasné trvání. Která žena Janečka nakonec uchvátí pro sebe?

Fotogalerie





Komentáře