U Janečků doma létaly talíře: Manželka mu nastavila drsné podmínky!

Miliardář Karel Janeček (44) se pyšní tím, jak bezvadně jeho manželka Mariem přijala jeho novou milenku Lilii. Pravda má být podle informací Expres.cz ale trochu jinde. Situace se prý zpočátku neobešla bez drsné hádky, během které si manželé nastolili několik podmínek. Na čem tuniská statistička lpěla?

Podnikatel, pedagog a matematik Karel Janeček před časem šokoval informací, že kromě manželky Mariem má ještě jednu „ženu“. Tou je mladá ezoterička Lilia, která se pochlubila tím, že s miliardářem čeká potomka.Každý se ihned zajímal, jak celou situaci přijala Janečkova manželka. „Moje žena to přijala podle mě úplně nádherně. I když ona není typ, který to dobře snáší, ale teď je to dobré,“ řekl v rozhovoru pro Luxury Prague Life.

Pravda má být podle informací Expres.cz jinde. Zpočátku totiž u Janečků údajně létaly talíře. „No rozhodně to nebylo tak klidný, jak Karel říká. Mariem to rozhodně neskousla a dost po sobě štěkali,“ uvedl náš zdroj, podle něhož ale nakonec došli k domluvě.

„Mariem mu řekla, že na jeho vzorec přistoupí, pokud jí zaručí, že od ní neodejde,“ dodal.

To, zdá se, Janeček dodrží. Jak Lilia na své sociální síti uvedla, sama žije v manželství. A to i přes to, že s Janečkem čeká potomka. „Vzhledem k tomu, že já jsem pořád, tak jako Karel, vdaná v rámci svého předchozího vztahu, tak můžu říct že – ANO! Pokud bych se dnes měla dozvědět, že manžel očekává další dítě... Byla bych nadšená,“ uvedla s tím, že by svému muži dítě s jinou ženou přála.

Tuniská statistička to tedy zřejmě nebude mít v následujících měsících jednoduché. Po narození potomka bude miliardář jistě plno času trávit právě s mladou Lilií. 

Fotogalerie

Komentáře