Karel Gott zahájil svou výstavu jako James Bond: Připlul lodí a sršel vtipem

Ve stylu Jamese Bonda ve středu Karel Gott zahájil výstavu k oslavě své šedesátileté kariéry. Společně se svou manželkou Ivanou na ni připlul po Vltavě a sršel vtipem.

Ačkoliv neprožívá nejšťastnější období svého života a úmrtí jeho blízkého kamaráda Oldy Havránka s ním velmi zamávalo, Karel Gott na sobě nedal nic znát.Na zahájení výstavy Gott My Life sršel vtipem a dělal si srandu nejen ze svého věku, ale i z kolem projíždějící sanitky.

Bude to taková skládanka z posledních šedesáti let. Já bych řekl z prvních šedesáti let mé dráhy, protože doufám, že ještě nějakou dobu potrvá. Prvních šedesát let mám za sebou,“ pobavil všechny přítomné Gott svou úvodní větou během zahájení výstavy a vysvětlil, proč ji nazvali Gott My Life, v překladu Můj život.

Je to můj život a to se často objevuje v mých písních. Nejen láska, ale i život. Žiju rád, toužím po životě. Když si připíjím s vámi, neříkám na zdraví, ale na život, protože co by nám bylo platné zdraví, když bychom se nenarodili. Nejdůležitější je život. Hlavní je žít. To vám přeju všem. Hlavní je žít spokojeně, zdravě a bohatě. Takové to hlavně zdraví je fráze, co si budeme povídat. Co vám bude platné zdraví, když se nenarodíte, a když se narodíte, nechť jste úspěšní a bohatí. Tak to nebudeme obcházet frázemi,“ měl upřímnou chvilku Mistr, který byl ve velmi dobré náladě.

Když totiž jeho řeč přerušily sirény kolem projíždějící sanitky, okomentoval to slovy, že si myslel, že jedou pro něj. Naštěstí nejeli, o což se postaral i přítomný kardinál Dominik Duka, jenž nepožehnal jenom výstavě, která bude trvat do konce září, ale i samotnému Gottovi.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:40 6. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Trapas
  7
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
 • Tvl
  4


Komentáře