Gott nebude vracet slavíka! Těšínský mě ubezpečil, že jsem vyhrál, vzkázal

Polibek smrti od Karla Gotta Českému slavíku Mattoni se nekoná. Mistr sice ještě včera uvažoval, že svou poslední zlatou cenu kvůli nejasnostem kolem hlasů pro Tomáše Ortela vrátí, nechal se ale přesvědčit Jaroslavem Těšínským a ocenění si ponechá!

Jak jsme včera informovali, rozhořčený Karel Gott se měl potkat s šéfem ankety Český slavík Jaroslavem Těšínským, aby mu vysvětlil okolnosti kolem neuznaných hlasů pro Tomáše Ortela. Ještě včera v poledne se totiž zdálo, že Tomáš Ortel mohl získat víc hlasů než Gott umístit se na prvním místě v kategorii Zpěvák roku.Ačkoliv Jaroslav Těšínský ještě včera dopoledne tvrdil, že nemá důvod odtajňovat skutečný počet bodů, které Tomáš Ortel a jeho kapela získali, nejen pod nátlakem Karla Gotta a skupiny Kabát, tak učinil. A zatímco se ukázalo, že kapela Ortel Kabáty předstihla, Gott i tentokrát zůstal neporažen.

I proto se rozhodl, že si Zlatého slavíka ponechá. „S panem Těšínským jsem dnes odpoledne hovořil, celou situaci mi vysvětlil a ubezpečil mě, že v kategorii Zpěvák jsem zvítězil bez pochyby. Jeho vysvětlení je pro mě naprosto dostačující a uklidňující, proto nemám jediný důvod přemýšlet nad vrácením ocenění, které jsem díky hlasům mých příznivců získal. Jsem rád, že pan Těšínský vše uvedl veřejně na pravou míru,“ sdělil Expres.cz Karel Gott.

Zatímco Gott si svou sošku ponechal, Michal David svého Stříbrného slavíka doopravdy odevzdal. Podle zveřejněných hlasů se totiž ukázalo, že neměl skončit na druhém místě, ale na třetím.

Přestože Karel Gott dal Českému slavíku a Jaroslavu Těšínskému milost, ze všech stran se ozývají názory, že celá anketa ztratila na důvěryhodnosti. Tak je otázkou, zda další ročník bude mít ještě nějaký smysl. To bude záležet hlavně na hlavním partnerovi, a to karlovarské Mattoni. Pokud se Těšínskému povede přemluvit i jejich vedení, má vyhráno. Prozatím.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 30. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  122
 • Haha
  12
 • Super
  9
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  6


Komentáře