Karel Gott je zpátky na Bertramce. Přijel zkontrolovat dělníky!

  •   16:27
  • diskuse

Karel Gott byl zkontrolovat Bertramku. | foto: Ladislav Křivan, Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Takhle slavnou kontrolu dělníci, kteří v posledních dnech rekonstruují vilu Karla Gotta, nejspíš neočekávali. Ačkoliv má velmi nabitý program, mnohonásobný Slavík si udělal čas a přijel se podívat, jak stavební práce na jeho milované Bertramce pokročily. A jako správný kontrolor si vzal ochrannou helmu a vyjel se plošinou podívat, v jaké fázi rekonstrukce je.

Takto rozhodně nevypadá klidná příprava na koncert! Mistr Karel Gott má sice před sebou vystoupení v pražském Divadle Hybernia, kde se již 31. května svým fanouškům představí v plné formě, ovšem když zrovna neřeší záležitosti kolem koncertu, který nazval „Karel Gott still aLIVE“, v překladu Stále živ, jeho srdce ho táhne na pražskou Bertramku.Z milované vily vyhnala Gotta i s rodinou rozsáhlá rekonstrukce střechy, která zasáhla celý dům. Celá stavba je obehnaná lešením a schovaná pod krycí střechou. „Karel Gott se s rodinou přestěhoval do pronajatého bytu na Proseku, kde budou bydlet po dobu rekonstrukce střechy,“ sdělila zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Právě na Bertramce je Karel doma, a proto mu záleží na tom, aby rekonstrukce vily proběhla nejen rychle, ale i důkladně. Neostýchal se tedy nasadit pracovní přilbu a osobně zkontrolovat, jak jde dělníkům práce od ruky. A jelikož odjížděl s úsměvem na tváři, nejspíš byl spokojený.

Fotogalerie

Komentáře