Karla Gotta museli nečekaně převézt do nemocnice, měl prý INFARKT!

Mistr má poslední dobou chatrné zdraví. | foto: Herminapress

Ještě před nedávnem řádil na večírcích a koncertoval. Teď však Karla Gotta náhle převezli do nemocnice! Podle našich informací měl prý infarkt!

Nejuznávanější český zpěvák Karel Gott (76) byl v úterý odpoledne náhle převezen na kardiologii IKEMu. A ač se zpočátku zdálo, že jde opět o arytmii, která mistra sužovala už v létě, nově se ukázalo, že měl infarkt!

„Ano, Karel měl infarkt,“ řekl nám přítel z Gottova okolí.

Právě před srdečními potížemi a infarktem Gotta varoval profesor a doktor Jan Pirk.

Je tam diagnóza určité srdeční arytmie, která podle mě není nic vážného, protože ji může mít každý druhý člověk, ale podle profesora je samozřejmě při mé zátěži nutné ji sledovat,“ sdělil ke svému stavu tenkrát Gott s tím, že pokud se nebude příliš přetěžovat, není čeho obávat.

„Vysoký věk pana Gotta i pracovní nasazení vyžadují, aby byl pod dohledem lékařů a o své zdraví preventivně pečoval,“ upozorňovala dokonce i Gottova mluvčí, Aneta Stolzová.

Jenže právě to Gott nedodržel. I přes to, že měl nakázaný klid a odpočinek, opakovaně vyrážel na akce, kde pobýval do dlouhých hodin večerních.

Naposledy se například ve společnosti objevil po boku Alexandrovců, kteří tu měli koncert.

A možná proto je nyní situace daleko vážnější. Mistr na tom podle posledních informací není úplně nejlépe a dokonce musel podstoupit ambulantní ošetření srdce.

V nemocnici by s Karlem prý měla být i manželka Ivana a dcera Dominika. Obě se o zdraví svého milovaného manžela a otce, stejně jako ostatní, velmi strachují.

Fotogalerie

Sám Karel přes svou tiskovou mluvčí Anetu Stolzovou a Facebook vzkázal: „Milí příznivci Karla Gotta, bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. Velmi ho to mrzí, ale hospitalizace v nemocnici mu koncertování neumožní. Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat. Věří, že to pochopíte a obzvlášť žádá média o lidskost, shovívavost a slušnost.“

Zpěvák se zlatem v hrdle se měl dnes objevit na otevíračce nové japonské restaurace společně se svou manželkou Ivanou. Nakonec ale jeho plány přerušily právě náhlé zdravotní komplikace. Pořadatelka celé akce, Agáta Prachařová, Mistrovi skrz Expres.cz vzkazuje, ať se drží a dál bojuje.

Připravujeme podrobnosti.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:14 24. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  0
 • Haha
  0
 • Cože
  0
 • Trapas
  0
 • Sladký
  0
 • Tvl
  0
Komentáře