Držím palce Gottovi: Vzkazy posílají i Bílá, Bohdalová nebo Zagorová

 •   11:03
 • diskuse

Bohdalovou a Gotta pojí dlouholeté přátelství. | foto: Profimedia.cz

Zpráva o nečekané hospitalizaci Karla Gotta zasáhla celý národ. A v šoku jsou i jeho přátele. Ti přejí Mistrovi jedno. Brzké uzdravení!

Karel Gott dostal infarkt a po převozu do Ikemu lékaři rychle přistoupili k operaci. Tato informace včera vyděsila všechny jeho blízké. „Nechci říkat, že se modlím, protože každý z nás má jinou víru, ale v těžkých chvílích se všichni obracíme k Bohu,“ svěřila se Expres.cz Gottova dlouholetá kamarádka Jiřina Bohdalová, která mu, stejně jako my ostatní, drží palce.Fotogalerie

„Každý mu přeje zdraví. Když jsem uslyšela, co se stalo, strašně jsem se lekla. Jsme velcí kamarádi a o to je to horší. Ale stejnou operaci jako Karel prodělala i moje sestra a je tady a žije plnohodnotný život,“ dodala herečka, která je v myšlenkách i s rodinou svého kamaráda.

„Naposledy jsem ho viděla ve čtvrtek a vůbec to nevypadalo, že by něco takového mělo přijít. Velmi mě to překvapilo. Všichni jsme ale jenom lidi. Myslím i na Ivanu, které určitě hned zavolám, ale až pomine první várka. Teď jí volá určitě každý a bude toho mít hodně a já nechci být v davu, který šílí,“ ukončila herečka.

Za Gotta se modlí zpěvačka Lucie Bílá. „Vím, že má Karel hejno strážných andělů a ti jsou teď v pohotovosti a dělají všechno proto, aby byl znovu v pořádku. Modlím se s nimi a Káju na dálku líbám na jeho bolavé srdíčko,“ vzkázala mu na dálku zpěvačka.

Na jednoho z největších Čechů myslí i Hanka Zagorová. „Karla všichni zbožňujeme, takže to zasáhlo každého, kdo to slyšel. Přeju mu spoustu sil. Včera jsem psala zprávu i Ivaně, netroufla jsem jí zavolat. Je mi to strašně líto, ale Karel je silný člověk. Když jsem ho viděla naposledy, byl ve velmi dobré kondici. Srdíčko je ale mrška, ale určitě se mu v těle Karla líbí,“ svěřila se zpěvačka.

V šoku ze zprávy byl i Gottův dlouholetý tajemník Honza Adam. „Karle, Ty to zvládneš, jako vždycky všechno! Strašně ti držím palce, myslím na tebe a modlím se za tebe,“ vzkázal mu.

A k přáním se připojuje i celá redakce Expres.cz. Doufáme, že se Karel Gott brzy uzdraví a bude tady s námi spoustu dalších let. Karle, jsme s tebou!Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:03 25. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  6


Komentáře