Karel Gott chystá velkolepé turné s příhodným názvem: „Představte si, stále žiju!“

Mistr Štědrému v Divadle Hybernia dokonce i zazpíval. | foto: Herminapress

Karel Gott chystá velkolepý návrat na koncertní pódia. Po několika menších vystoupeních jeho tisková mluvčí Aneta Stolzová v pátek ráno oznámila, že chystá Mistr koncem května velký koncert v Divadle Hybernia. Ponese příhodný název Karel Gott still aLIVE.

Pomalu, ale jistě. Karel Gott se od pokoření zákeřné rakoviny vrací na velká pódia.„Po nedobrovolné pauze, která byla způsobena mými zdravotními problémy, cítím, že prožívám jakýsi restart. Vracím se na pódia za svými příznivci,“ uvedl Gott.

Zatímco minulý rok absolvoval jen pár menších vystoupení, například v září na akci ku příležitosti představení nového automobilu Škoda Kodiaq v Berlíně nebo 10. října v pražské Malostranské besedě, teď chystá sérii hned několika velkých koncertů, který odstartuje ten v Divadle Hybernia. Uskuteční se 31. května a ponese název Karel Gott still aLIVE.

Jak informovala Gottova mluvčí Aneta Stolzová, o dalších koncertech budou fanoušci informováni průběžně prostřednictvím sociální sítě.

A co k chystané události sdělil sám Zlatý slavík?

Na Gottovi je znát únava, přesto chystá velký návrat. Zvládne to?

Na Gottovi je znát únava, přesto chystá velký návrat. Zvládne to?

„Přál jsem si, aby byl můj návrat postupný. Prostě jsem nechtěl přepálit startovní čáru. Po dlouhé zpěvácké cestě a nespočtu velkých koncertů ve sportovních halách jsem se proto po 55 letech vrátil na malé pódium do Malostranské besedy. V květnu mě čeká Divadlo Hybernia, a kdo ví, kam se posunu třeba příští rok. Prostě jsem still aLIVE, ač stár, představte si, stále žiju,“ dodal.

Koncertním večerem provede moderátor Libor Bouček, který za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka přivítá na pódiu hosty jako Ilonu Csákovou, Dashu, Evu Pilarovou, Vojtěcha Dyka nebo Petra Koláře.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:55 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
 • Haha
  11
 • Trapas
  8
 • Tvl
  8


Komentáře