Kauza dne: Kachna roku! Karel Gott je čtyřnásobný otec

V dnešní Kauze dne se vrátíme k největší novinářské kachně roku 2007. Média přišla s tvrzením, že Karel Gott je nově čtyřnásobným otcem. Jako čtvrtou dceru mu novináři přidělili cvičitelku aerobiku ze Strakonic Petru B. Sám slavík celou situaci popřel a dodal, že ve Strakonicích byl naposledy v roce 1982, když točil film Hvězda padá vzhůru.

Bylo to v září roku 2007, kdy se v médiích objevila super novinka. Novináři napsali, že Karel Gott je znovu otcem. Nejednalo se ovšem o čerstvě narozené dítě, ale jako Mistrovu dceru označili strakonickou cvičitelku aerobiku Petru.Jenže Karel Gott se ihned proti této novince ohradil a ironicky odpověděl: „Kdyby to bylo opravdu moje dítě, rád se pochlubím,“ řekl Gott. Navíc ženu na fotografii vůbec nepoznal: „Tuto dámu jsem opravdu nikdy v životě neviděl a její jméno neslyšel,“ pokračoval český slavík.

Podivné bylo, že podle výpovědi jedné z kamarádek Petra o tom, že je Gott její otec, moc dobře věděla: „Ano, vím to už dlouho, ale Petra nechce být mediálně známá, tak to tají. Nechce Karlovi dělat starosti,“ prozradila ona kamarádka. S Petřinou maminkou prý byl Gott krátce a měl do Strakonic jezdit několikrát do roka.

Údajně nová dcera Karla Gotta.

Údajně nová dcera Karla Gotta.

Zpěvák ovšem připomněl svou poslední návštěvu Strakonic: „Ve Strakonicích jsem byl naposledy, když jsem točil film Hvězda padá vzhůru. A to je 35 let. Navíc jsem tam v tu dobu skutečně žádný milostný románek neprožil,“ dodal.

Karel Gott měl mít podle novinářů čtvrté dítě v jižních Čechách.

Karel Gott měl mít podle novinářů čtvrté dítě v jižních Čechách.

O tom, že se jedná o opravdu jednu z největších vymyšlených zpráv toho roku, svědčilo ještě to, že sama Petra se v momentě, kdy došlo na konfrontaci, přiznat nechtěla: „Nezlobte se, nebudu to komentovat,“ odpověděla stroze.

Karel Gott má celkem čtyři děti, samé dívky, Dominku, Lucii, Charlotte a Nelly.  Dcera Nelly v době této mediální kachny ještě nebyla na světě, a tak měla být Petra onou čtvrtou dcerou. Nicméně, jak se zjistilo, byl to velký výmysl.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:30 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Haha
  18
 • Super
  12
 • Cože
  8
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5


Komentáře

Expres.cz