Karel Gott šokoval prohlášením: Svoji výstavu navštěvuji potají v převleku

  •   23:34
  • diskuse

Karel Gott se svěřil, že svou výstavu potají navštěvuje. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt/ Ladislav Křivan

Karel Gott má za sebou velmi činorodé měsíce. Odzpíval svůj velkolepý koncert v Divadle Hybernia, natočil s kapelou No Name videoklip k písni Kto dokáže a v neposlední řadě také zahájil na pražské Náplavce výstavu Gott, My Life. Teď navíc prohlásil překvapující věc: „Potají tam chodím převlečený za někoho jiného." O co tady jde?

Je tomu už přes měsíc, co Mistr zahájil velkolepou výstavu s názvem Gott, My Life na pražské Náplavce, kde o několik dní později uspořádal také autogramiádu. V rozhovoru pro rádio Impuls však překvapil, když řekl, že se na místo činu pravidelně vrací.„Tajně na tu výstavu chodím převlečený za někoho jiného a poslouchám, co si lidé povídají a co si doopravdy myslí,“ prohlásil a dodal: „Říkají: Hezké obrázky.“

Všemi milovaný zpěvák to přitom pronesl s vážnou tváří tak, že tomu zcela jistě uvěřil nejeden posluchač. V závěru se však ve svých osmasedmdesáti Karel projevil jako věčný šprýmař. Ukázalo se totiž, že šlo pouze o nevinný žertík.

Gott neztrácí smysl pro humor.

Gott neztrácí smysl pro humor.

Přiznal, že výstavu navštívil za ten měsíc, co je otevřená, všeho všudy šestkrát. Je ovšem milé slyšet, že i po zdravotních patáliích neztrácí smysl pro humor. Hází totiž jeden vtípek za druhým.

Karel Gott v pátek oslavil své osmasedmdesáté narozeniny, žádná velká party se však nekonala. Přiznal, že další rok svého života oslaví v kruhu rodinném.

Fotogalerie

Komentáře