Fanoušky fascinuje vše kolem Gotta. Dokonce i dům v rekonstrukci!

  •   13:26
  • diskuse

Fanynka Karla Gotta si byla obhlédnout stavbu. | foto: Koláž Expresu

Jakákoliv změna v životě Karla Gotta je pro jeho věrné fanynky velkou atrakcí. Důkazem toho je rekonstrukce jeho pražské vily. Sice všichni vědí, že tam Mistr nepobývá, to ale jeho věrným nebrání v tom, aby pražskou Bertramku navštívili. Místo Gotta tam fotí jeho vilu bez střechy.

Když se před rokem provalilo, že Karel Gott na severu Čech staví roubenku, do Doubice na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska začaly německé cestovní kanceláře vozit turisty autobusy.I proto tehdy Gott zareagoval tak, že oznámil prodej roubenky, a to s odůvodněním, že toužil po soukromí a s ohledem na okolnosti pro něj tato nemovitost ztratila smysl.

Ačkoliv roubenku stále neprodal, jeho reakce odstoupení od roubenky se dala očekávat. Už z jeho pražské vily si fanoušci udělali doslova poutní místo a Gott rozhodně netoužil po tom, aby takový osud měla i severočeská roubenka.

Jedna ze zvědavkyň nemohla odejít bez památeční fotografie.

Jedna ze zvědavkyň nemohla odejít bez památeční fotografie.

Důkazem toho je i fakt, že fanynkám nejde ani o setkání s Gottem, ale o památeční snímek místa, které obývá. A to i v době, kdy je zřejmé, že neobývá a vila se rekonstruuje.

Takovou absenci soukromí by snesl málokdo a Karel Gott v tomto žije již desetiletí.

Fotogalerie

Komentáře