Karel Gott je v domácí péči. Lékaři mu naordinovali klid na lůžku!

Karel Gott | foto: Instagram

Pondělní operace zpěváka Karla Gotta dopadla, jak se zdá, podle očekávání. Ačkoliv nešlo o jednoduchý zákrok, lékaři k jeho další hospitalizaci v nemocnici neviděli důvod. Gott byl propuštěn do domácí péče.

Fanoušci Karla Gotta si mohou oddychnout. V pátek ráno je sice vyděsila zpráva, že musel zpěvák v pondělí podstoupit operaci pro akutní střevní neprůchodnost z důvodu srůstu, již je ale zpátky ve své vile na pražské Bertramce.Pan Gott už byl propuštěn z nemocnice,“ sdělila Super.cz dnes odpoledne jeho tisková mluvčí Aneta Stolzová s tím, že Gottovi lékaři naordinovali klid a odpočinek.

Právě toho si v posledních měsících zpěvák moc nedopřával. Ačkoliv teprve loni vyhrál boj s rakovinou mízních uzlin, jeho pracovní kalendář byl v posledních měsících stejně nabitý jako před onemocněním. Pravidelně vystupoval na soukromých akcích, uspořádal hned několik koncertů v Malostranské besedě a začátkem února přijal účast na natáčení prvního dílu zábavného pořadu s hudebními žebříčky Chart Show, který poběží na Nově právě tuto sobotu.

A jelikož Gottovi byl naordinován klid na lůžku, jeho mluvčí přiznala, že večer bude trávit u televize. „Zítra se pan Gott dívat zřejmě bude,“ sdělila Stolzová.

Otázkou je, jak dlouho Gott vydrží odpočívat. V pořadu totiž na sebe práskl, že nedokáže dlouho vydržet v klidu: „Já si zkoušel užívat si a více odpočívat, ale nemám sicflajš, nedalo mně to. Potřebuju... pochvalu,“ řekl s nadsázkou Gott.

Ve vzduchu visí i Gottova účast na narozeninovém koncertu zpěvačky Heleny Vondráčkové, který se má uskutečnit již 13. dubna v brněnském Bobycentru.

Je mi líto, že má Karel takové trápení. Moc na něj s manželem a spolupracovníky myslíme,“ řekla Helena Vondráčková. Jejího manažera jsme se také zeptali, zda již má informace, zda Gott doopravdy vystoupí. Odpověď byla více než diplomatická. „Momentálně je předčasné řešit účast Karla Gotta na narozeninovém koncertu v Brně. Karlovi přejeme brzké uzdravení a hodně sil, to je teď nejdůležitější,“ řekl manažer Heleny Vondráčkové Martin Michal.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:46 17. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Cože
  11
 • Super
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7


Komentáře