Dojemná řeč Gotta na muzikálu Čas růží: Jsem rád, že mé písně budou žít dál!

 •   17:08
 • diskuse
Dojemnější to už být nemohlo. Když na slavnostní premiéře muzikálu Čas růží po představení vstoupil Karel Gott na pódium, plné divadlo mu dlouhé minuty tleskalo ve stoje. Vrchol představení přišel ale až posléze. Gott pronesl řeč, po které nezůstalo jedno oko suché!

Ačkoliv se Karel Gott v posledních týdnech moc na veřejnosti neukazoval, premiéru muzikálu Čas růží si nemohl nechat ujít. A to nejen proto, že spolupracoval na jeho vzniku, ale hlavně proto, že tam zazní jenom jeho hity, které za posledních 55 let nazpíval.I proto na pódiu pronesl proslov jenom on. „Docela hezké písničky,“ snažil se odlehčit dojemnou chvíli Gott, kterému ve stoje tleskalo celé Hudební divadlo Karlín.

„Přátele, na premiéře se vždycky očekává, že ti, kdo jsou pozvaní na pódium, pronesou dojemnou děkovačku. A jelikož se mě ty písničky trošku týkají, samozřejmě jsem vznik muzikálu prožíval od momentu, kdy se zrodil a byl jsem obeznámen se scénářem. Prožil jsem castingy, zkoušky a mohu dosvědčit, že růže mají opravdu trny,“ řekl na úvod Karel Gott.

„Nebudu posuzovat, jak se mně to líbilo, právě proto, že jsem u toho byl do začátku. Nechci chválit ani kritizovat. To by byla buď sebechvála, a to já nedělám, nebo by to byla zbytečná skromnost a hlavně by byla falešná,“ dodal Gott, pro něhož je poctou, že Sagvan Tofi postavil muzikál z jeho písní.

„Budu se těšit z toho, že mé písně čeká, doufám, ještě dlouhý život. A to život muzikálový. To je pro mě velká pocta a odměna za ta léta, co jsem mohl těšit lidi svými písněmi. Vám děkuji, že jste mi tento požitek umožnili. Je to opravdu pocta státní i kolegiální,“ ukončil svou dojemnou řeč zpěvák, který si na závěr se všemi protagonisty muzikálu zazpíval svůj hit Navždy mlád.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:08 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5


Komentáře