Karel Gott, jak ho neznáte. Milenka zveřejnila archivní video!

Adélo, pojď. Strejda Karel si s tebou zazpívá. Tak touto větou začíná přes dvacet jedna let staré domácí video, které dneska zveřejnila prostřednictvím rádia Frekvence 1 bývalá milenka Karla Gotta Alice Kovácsová. Za jeho zpěv ho fenka na konci videa nemile odmění!

Výtvarnice Alice Kovácsová (51) zveřejnila video, které ukazuje, jak moc blízká si byla v minulosti s Karlem Gottem (78).  Záznam pochází z roku 1996 a rozcuchaný Mistr na něm sedí u ní doma u stolu a je zřejmé, že se bude podávat večeře.  V tom ho ale Alice vyzve, aby začal zpívat a Gott bez mrknutí oka zapěje kus árie, přičemž pes Kovácsové Adéla začne při Mistrových tónech výt. Když dozpívá, radostí ho praští ještě do jeho mužství, což zpěváka nemile překvapí.

O Alici se v souvislosti s Gottem začalo mluvit, když deník Blesk přinesl překvapivou informaci, že má kromě manželky také přítelkyni, o které se nikdy moc nemluvilo a později se vdala za swingového a jazzového zpěváka Ondřeje Havelku. Gott se poprvé o blízké přítelkyni zmínil v knize Když milenky pláčou (1999).

Otázkou je, proč Kovácsová začala svou soukromou sbírku odtajňovat nyní a jak to souvisí s tím, že ji měla Ivana Gottová od zpěváka před časem nadobro odstřihnout? Tak uvidíme, co dalšího vyjde na povrch. To ještě může být zajímavé.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:04 3. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  107
 • Trapas
  52
 • Haha
  45
 • Tvl
  29
 • Cože
  16
 • Sladký
  15


Komentáře