Hvězda Big Brothera měla autonehodu. Náklaďák Frýdovi skalpoval bok auta!

Neuvěřitelné štěstí v neštěstí měl účastník českého Big Brothera Karel Frýd. Toho na Slovensku ze silnice smetl řidič kamionu. Auto je na odpis a potlučený „Plyšák“ musel vylézt z auta bočním okýnkem!

Když si Karel Frýd, který se proslavil díky své účasti v reality show Big Brother a dneska se živí jako osobní trenér, na začátku června přebíral nové auto, netušil, že mu bude sloužit takhle krátce. Ve čtvrtek odpoledne totiž dojezdilo. Na vině není ale Frýd, nýbrž nepozorný řidič kamionu, jenž na něj najel v plné rychlosti.Byl jsem na Slovensku, když mi začalo blikat čidlo pneumatik. Zastavil jsem v odstavném pruhu, abych zjistil, co se děje. Zapnul jsem výstražná světla a v tom do nás vjel náklaďák. Byl to mžik, urval mi zadní levé kolo a natlačil na svodidla. Z auta jsme museli ven bočním okýnkem,“ prozradil Frýd, který musel na Slovensku vyhledat lékařskou pomoc.

Naštěstí jsme byli připoutaní, i když jsme stáli v odstavném pruhu, jinak bychom asi vylítli čelním sklem. Taková to byla rána. Bolí mě celé tělo,“ uzavřel Frýd.

Fotogalerie

Komentáře