Ondřej Hejma zhodnotil Lucii Bílou v podání pětice mladých kluků!

Ondřej Hejma opět usedl do křesla porotce. | foto: Ocko.tv

Zpěvák Ondřej Hejma si po letech opět vyzkoušel, jaké to je usednout do křesla porotce. Dal mladé kapele tři hodiny na to, aby nazkoušela hit od Lucie Bílé Láska je láska. Co dal klukům za radu?

Bigbítová legenda, zpěvák ze Žlutého psa se opět ukázal v roli porotce a zhostil se úkolu posoudit novou talentovanou kapelu v projektu Óčka KB Band Academy. Kapela Raptor Five dostala těžký úkol, a sice nazkoušet během pouhých tří hodin coververzi devadesátkového hitu Láska je láska, který proslavil Lucii Bílou a který je mimochodem také předělávkou – a sice písničky Alphabet Street od Prince!

„To není krádež, to je tvůrčí výpůjčka, Ondra Soukup to nádherně ztvárnil a to budete dělat i vy,“ řekl Hejma k písničce a pro kapelu pak přidal ještě jednu radu. 

Kapela Raptor Five

Kapela Raptor Five

„Naučit se hudbu starých mistrů a to, co se naučíš, pak přetavit do toho, co děláš sám za sebe.“

Na přehrání songu před Ondřejem Hejmou pak měli Raptoři pouze jeden pokus. Jak to kluci zvládli? Kolik peněz za to získají do svého budgetu od KB na další úkol, kterým je nahrání nového vlastního singlu? A jak dopadnou v porovnání s druhou kapelou v akademii, která se potrápí s hitovkou So What od zpěvačky P!nk?

Ondřej Hejma opět usedl do křesla porotce.

Ondřej Hejma opět usedl do křesla porotce.

Sledujte nejnovější díly seriálu Óčka ze zákulisí hudební scény, kde osobnosti dávají feedback začínajícím kapelám. Po Hejmovi dorazí hitmaker Michal Hrůza, který si poslechne chystané autorské singly kapel. Premiéra pořadu ve čtvrtek od 13:30 nebo v pátek v 16:00. 

Všechny díly najdete zdeOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:26 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  7
 • Super
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4


Komentáře