Kandidát na prezidenta šokuje: Zeman tají chorobu, z Horáčka bych zvracel

Miloš Zeman není v dobré zdravotní kondici. Vydržel by druhé volební období? | foto: Profimedia.cz

Stále mudruje a dokáže řadu lidí naštvat. Seriálový herec, scénárista, producent a v neposlední řadě kandidát na prezidenta Michal Gulyáš okomentoval některé další prezidentské kandidáty včetně Miloše Zemana. Ten podle něho trpí utajovanou vážnou chorobou.

Michal Gulyáš už v minulosti upozornil, že je pro Zemana výhodná neúčast v debatách prezidentských kandidátů. „Politickou podporu profesionálů má totiž zajištěnou, propagaci zaplacenou, ovečky mu v ohrádce také békají, a proto má pravdu. Ať si chlapec šetří chatrné zdraví,“ prohlásil před časem.Nyní se na téma zdravotního stavu prezidenta republiky rozpovídal obšírněji. „Asi mne někdo zastřelí, ale v danou chvíli mám pocit, že jde Zeman zdravotně dolů.“

„Zemana mám nastudovaného a zdá se mi, že jej trápí zdravotně ještě něco jiného, nežli veřejně přiznal,” tvrdí Gulyáš v rozhovoru pro server Parlamentní Listy.

„Je tam u něj navíc patrné pokročilé chátrání jak fyzické, tak mentální, i když se drží. Je to vzdělaný člověk a maká na sobě, takže to postupuje hůře, ale nějaký počínající problém tam v tomto směru určitě je,” komentuje své dojmy z budoucího rivala v prezidentském klání herec, který si myslí, že pokud Miloš Zeman vyhraje, bude to s odřenýma ušima.

Servítky si nebere ani vůči dalším kandidátům. Drahoš podle mne sesbírá hlasy a pak je dá Zemanovi. On je vzdělaný pán, vedl Akademii věd, a to je fajn. Je to ale dědula. Pokud by to však měl vyhrát Horáček, tak se snad stanu jedním z disidentů. Hrad by totiž neměl patřit vekslákům!” zaútočil na sebevědomého kandidáta, který vybudoval své bohatství na hazardních automatech.

„Horáček a jeho různí kámoši udělají všechno pro to, aby vyhrál. Lidi by se proti němu měli spojit! Kdyby se to ale u něj náhodou stalo a on byl zvolen, tak budu sice loajální jako u Zemana, nebudu proto vyzývat k revoluci ‚Svrhněte Horáčka‘, ale chodil bych každý druhý den zvracet,“ pálí ostrými Michal Gulyáš.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  35
 • Super
  28
 • Haha
  21
 • Tvl
  21
 • Cože
  11
 • Sladký
  9


Komentáře