O obdivovatelky nemá nouzi, budou se o něj prát! říká Jákl o Kajínkovi

Petr Jákl promluvil o Jiřím Kajínkovi. | foto: Koláž Expresu

Když byl v dubnu 2014 předčasně propuštěn z vězení Ivan Jonák, kde si odpykával osmnáctiletý trest za nájemnou vraždu své manželky Ludwiky, první týdny na svobodě strávil v nočních klubech. To podle Petra Jákla nebude mít zapotřebí na doživotí odsouzený Jiří Kajínek, kterému by měl prezident Miloš Zeman dát v nejbližších dnech milost. O obdivovatelky prý nikdy nouzi neměl.

Petr Jákl strávil před sedmi lety s Jiřím Kajínkem mnoho času. Kvůli přípravě natáčení filmu Kajínek totiž za ním pravidelně jezdil do věznice, kde probírali všechno možné. Na řeč přišly i Kajínkovy obdivovatelky. Těch měl v tu dobu prý velké množství.



On nepije, nekouří, má rád jídlo a ženy. A myslím si, že mu to zůstalo,“ svěřil se nám Jákl, který se musel kvůli filmu dostat Kajínkovi pod kůži.

Těch obdivovatelek měl velké množství. Určitě jsou ženy, které si s ním dopisují a budou se s ním chtít potkat. Teď je otázkou, zda se o něj poperou, nebo jestli on nemá nějakou, kterou preferuje,“ říká úspěšný režisér, který v minulosti zazářil hned v několika hollywoodských filmech.

Toho jsme se také zeptali, čeho by se Kajínek měl po svém osvobození vyvarovat. „Neměl by se pouštět do byznysu. Přece jenom mu uteklo mnoho let, kdy byl odtržený ze skutečného světa, a mohl by naletět, protože ta doba je dneska jiná. Možná má ale jiné plány. Měl by se ale držet toho, co umí. Pokud si dobře vzpomínám, tak jde o vyučeného zámečníka, i když se pak živil jako bytař,“ dodal Jákl, který s Kajínkem plánuje zajít na pivo.

Fotogalerie



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 16. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Trapas
  24
 • Tvl
  15
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Haha
  8


Komentáře