Srdceryvná zpověď Justina Biebera: Nechal jsem žárlivost, aby mě ovládla

Justin Bieber vysvětlil, proč zrušil turné. | foto: Instagram

Koncem července Justin Bieber oznámil, že ruší zbytek svého turné po Asii a Severní Americe. Jako důvod odpískání zbylých 14 koncertů uvedl „nepředvídatelné okolnosti“. Teď se tyto okolnosti rozhodl objasnit a zdá se, že zpěvák bojuje s vnitřními démony. Potýká se snad s vyhořením? Co se děje?

Poté, co se kanadský zpěvák Justin Bieber rozhodl zrušit zbytek svého velkolepého světového turné, zveřejnil dopis, ve kterém fanouškům objasňuje, co za zrušením stojí.„Jsem vděčný, že jdu po této cestě s vámi všemi. Jsem vděčný za své turné, ale nejvíc ze všeho jsem vděčný, že procházím životem s vámi. Učení a dospívání nebylo vždy jednoduché a vědomí, že nejsem sám, mě hnalo kupředu,“ započíná svou zpověď Bieber.

Ten zároveň přiznává, že byly chvíle, kdy se s nabytou slávou jen stěží vyrovnával: „Někdy jsem musel nechat nejistotu, aby ze mě udělala lepšího člověka. Nechal jsem ale i své nevydařené vztahy, aby ovládaly moje chování a zacházení s lidmi. Nechal jsem hořkost, žárlivost a strach ovládat můj život. Cítím se být požehnaný tím, jaké lidi mám poslední dobou kolem sebe. Ti mi totiž pomohli budovat charakter a připomněli mi, kým jsem a kým bych chtěl být. Připomněli mi, že má minulá rozhodnutí a vztahy mi nebudou diktovat budoucnost a budoucí vztahy,“ vylévá si na Instagramu své srdce zpěvák.

Ne nadarmo si Justin Bieber vysloužil přezdívku kanadský fracek, které hned několikrát za poslední rok také dostál. Nadávky fanouškům, urážky a neuvěřitelná nadutost. Přesto mu jeho příznivci zůstávali věrní. Teď si nejspíš Bieber uvědomil své omyly.

„Jsem si vědom toho, že nikdy nebudu perfektní a stále budu dělat chyby, co ale neudělám, je, že nedovolím minulosti, aby mi diktovala budoucnost. Stydím se za své chyby. Chci být muž, který se z nich poučí a který z nich vyroste. Chci, abyste všichni věděli, že toto turné bylo neskutečné a hodně jsem se o sobě naučil. Připomnělo mi, jakého se mi s mým hlasem dostalo požehnání. Naučilo mě, že je důležité cenit si však i svého vnitřního hlasu a stejně tak je důležité si ho chránit,“ pokračuje Justin.

Bieber si sype popel na hlavu.

Bieber si sype popel na hlavu.

„Tento čas, který potřebuji, potřebuji proto, abych vytrval. Aby byla moje kariéra trvalá, stejně tak aby bylo trvalé mé srdce a duše. Jedině tak budu mužem, jakým chci být. Manželem, kterým eventuelně chci být, a otcem, jakým chci být. Tato zpráva vám dává možnost poznat mé srdce. Nečekám, že ji všichni pochopíte, ale chci, aby lidé měli možnost poznat, odkud pocházím. Gramaticky je tato zpráva asi dost chybná, ale je ze srdce. A mám pocit, že na nedokonalostech je něco speciálního,“ zakončil své prohlášení Bieber.

Fotogalerie

Komentáře