Potvrzeno! Justin Bieber má novou holku: Vzal ji už i do kostela

Justin Bieber má novou lásku! Po četných avantýrách prý konečně zakotvil a je zamilovaný až po uši. Jeho vyvolená má být starší mexická herečka s božským tělem Paola Paulin. Vzal už ji dokonce i do kostela!

Kanadský zpěvák Justin Bieber (23) má konečně přítelkyni. Je jí o tři roky starší mexická herečka Paola Paulin. Ta má na kontě zatím jen drobné herecké úspěchy, díky Justinovi má však šanci prorazit. V roce 2015 se například objevila ve dvou epizodách seriálu Hráči. Její kariéra tudíž zatím dost stagnuje, jedno jí však musíme nechat. Tělo má úplně jako bohyně.

„Jsou do sebe úplně zbláznění,“ potvrdil americkému týdeníku Us Weekly zdroj z Bieberova blízkého okolí. 

Bieberova nová holka má tělo jako bohyně.

Bieberova nová holka má tělo jako bohyně.

Koncem září vzal zpěvák Paolu dokonce do kostela v Beverly Hills se záměrem představit ji svému oblíbenému knězi. Ten samý večer se dvojice vydala na romantickou večeři do západního Hollywoodu. 

Nejedná se údajně jen o další avantýru. Tohle má být vážné.

Nejedná se údajně jen o další avantýru. Tohle má být vážné.

Bieberovým fanouškům zůstala v paměti zatím jediná dívka, která stála po zpěvákově boku, a tou je Selena Gomez. Bude Paola druhá?

Justin prožíval poslední měsíce vnitřní rozpolcenost. Před prázdninami vydal prohlášení, že ruší zbytek svého turné a hodlá se věnovat pouze sám sobě. 

Paola je nádherná.

Paola je nádherná.

„Tento čas, který potřebuji, potřebuji proto, abych vytrval. Aby byla moje kariéra trvalá, stejně tak aby bylo trvalé mé srdce a duše. Jedině tak budu mužem, jakým chci být. Manželem, kterým eventuálně chci být, a otcem, jakým chci být,“ nechal se slyšet zpěvák. 

Zbytek Justinovy zpovědi čtěte zde

Fotogalerie

Komentáře