Drzý fotbalista Šural! Omluvil se ze srazu reprezentace a zapíjí svatbu kamaráda

Fotbalista Šural to přepískl. | foto: Koláž Expresu

Většina fotbalistů už odmala sní o tom, že přes hlavu natáhnou reprezentační trikot. Josef Šural ze Sparty má ale asi jiné představy o své budoucnosti. Šikovný ofenzivní klenot letenského klubu si místo snahy vydobýt si pevné místo v nároďáku užíval na rozlučce se svobodou. Bude to jeho konec u přísného kouče Jarolíma?

Josef Šural zažil slušné jaro. S příchodem nového trenéra Petra Rady tento sparťanský útočník ožil natolik, že ho do své nominace zahrnul i reprezentační kouč Karel Jarolím.„Jak začal pravidelně nastupovat, tak o sobě dával vědět. Dařilo se mu, ať už hrál na hrotu, nebo ze strany,“ řekl ke svému rozhodnutí trenér, který si potrpí na správnou životosprávu svých svěřenců.

Josef Šural se ale z reprezentačního srazu omluvil s tím, že je zraněný. Teď ale server iSport.cz přišel se zjištěním, které ukazuje, kde je zakopaný pes.

Bývalý fotbalista Liberce, který málem přestoupil do Slavie, ale nakonec si na poslední chvíli vybral konkurenční Spartu, měl popíjet na rozlučce se svobodou!

Ženichem není Josef Šural, ale jeho kamarád z fotbalového prostředí Václav Hladký. Brankář libereckého Slovanu paří se svými přáteli ve španělském městě Marbella, což potvrdil snímek na Instagramu.

Ve Spartě Šural podával dobré výkony, hrát za reprezentaci ale asi nechce.

Ve Spartě Šural podával dobré výkony, hrát za reprezentaci ale asi nechce.

Hodně těžké to teď bude mít Josef Šural s návratem do reprezentace. Karel Jarolím, kouč národního týmu, je totiž znám pro svou lásku ke zdravé výživě. Kdo jeho lásku neopětuje, tak se většinou musí z týmu poroučet!

Holohlavý trenér, kterému hodně lidí přezdívá Fantomas, se nebál za svou kariéru z týmu vyhodit už mnoho kvalitních fotbalistů, kteří porušovali životosprávu. Zahraje si Josef Šural v reprezentaci ještě pod koučem Jarolímem?

Fotogalerie

Komentáře