Nesmrtelná Bohdalka slavila 85: Přišel Zeman, Bartoška, Zagorová a nejdůležitější host Gott

Jiřina Bohdalová oslavila půlkulatiny ve velkém stylu! | foto: Herminapress.cz, Profimedia.cz, Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Legendární herečka a hlas známých pohádkových postav Jiřina Bohdalová oslavila v úterý své pětaosmdesáté narozeniny. A vzala to opravdu ve velkém stylu!

Herečka Jiřina Bohdalová sice oslavila pětaosmdesáté narozeniny, nicméně oslavu si užívala jako čerstvá dvacátnice! Na velkolepou párty v Michnově paláci jí totiž přišlo nespočet přátel a známých osobností.Mezi hosty byli například manželé Bartoškovi, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Miroslav Donutil nebo Ivan Trojan.

Karel odložil svůj klobouk, pod nímž skrýval vypadané vlasy. Úsměv si ale statečně drží pořád.

Karel odložil svůj klobouk, pod nímž skrýval vypadané vlasy. Úsměv si ale statečně drží pořád.

Největší hvězdou večera byl však bezpochyby Karel Gott, který svou účastí překvapil snad každého. Kromě toho, že se na večírku ukázal neuvěřitelně veselý a optimistický, odložil také klobouk a odkryl, že mu po chemoterapii opět rostou vlasy. V dobrém rozmaru své kamarádce dokonce i zazpíval - připojil se tak ke gratulantům, kteří velmi hlasitě odzpívali Hodně štěstí, zdraví.

A protože Bohdalová nikdy netajila svou náklonnost k prezidentovi České republiky a dokonce ho podporovala ve volebním období, ani on na této události nesměl chybět. S pugétem růží obrovského rozměru vyrazil Miloš Zeman přímo za oslavenkyní a před zraky všech jí líbnul na tvář.

Miloš Zeman přinesl své kamarádce obrovskou kytici růží.

Miloš Zeman přinesl své kamarádce obrovskou kytici růží.

Bohdalová tak bezpochyby oslavila narozeniny ve velkém stylu a nechyběl na nich snad nikdo, na kom jí záleží a kdo v českém rybníčku něco znamená.

Na večírku se totiž objevila i rodina - dcera Simona Stašová, která se k mamince celý večer tulila a pronesla, že není nic lepšího než v jednašedesáti slavit narozeniny maminky a sestra Jaroslava, která je o dvanáct let mladší než Jiřina a více než třicet let žije ve Švédsku.

Obrovskou radost prožívala Simona Stašová.

Obrovskou radost prožívala Simona Stašová.

Ze svých půlkulatin si tak Bohdalová bezesporu odnesla nezapomenutelné okamžiky, z nichž bude plná na několik dní dopředu.

My jen stále nechápeme, kde tato stálice bere tolik energie! Doufáme ale, že jí i do budoucna vydrží!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:16 1. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  6
 • Tvl
  4


Komentáře