Andrea Pomeje dala Jirkovi drsné ultimátum. Buď se polepšíš, nebo je konec!

Po šesti týdnech si určitě představoval milejší přivítání, ale Jiří Pomeje dostal od své ženy Andrey drsné ultimátum. Pokud začne znovu pít, definitivně ho opustí!

Jiří Pomeje má za sebou velmi těžké období. Na začátku loňského roku mu lékaři diagnostikovali rakovinu hrtanu, a přestože se ji pokoušel porazit hladověním, počátkem letošního roku se musel v Ústřední vojenské nemocnici v Praze podrobit velmi náročné onkologické operaci hrtanu, během níž mu lékaři voperovali takzvaného slavíka.

Ačkoliv mu byla manželka Andrea po celou dobu velkou oporou, již v minulosti nám přiznala, že před jeho onemocněním procházel jejich vztah krizí a problémy se jenom na čas přestaly řešit. A proto se nyní bojí, že se vše vrátí do starých kolejí. I proto dala Pomejemu drsné ultimátum.

Řekla jsem mu, že pokud začne žít minulým způsobem života, tak u toho být už nechci,“ překvapila nás Andrea svou odpovědí, když jsme se jí zeptali, zda bude dohlížet na to, aby Jirka nenavštěvoval pivnice, když se rozhodl, že nebude dbát na své zdraví a bude chodit mezi lidi.

Věnovala jsem rok svého života tomu, aby změnil přístup ke svému zdraví a uzdravil se. Kdyby začal opět pít ligu, byla bych hodně smutná, protože by to ukázalo jen to, že pokoru nezískal,“ říká striktně Andrea.

Tak snad má Jiří Pomeje dost rozumu na to, aby přání matky své dcerky splnil. Jinak ho, jak se zdá, čeká rozpad i třetího manželství.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:13 10. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  99
 • Trapas
  32
 • Tvl
  26
 • Haha
  23
 • Cože
  23
 • Sladký
  19
Komentáře

Mohlo by vás zajímat